У травні на території Acco International відбудеться 7-й Фестиваль сімейного дозвілля “Активна дитина” “BABY ACTIVE 2017”

У Acco International відбудеться 7-й Фестиваль сімейного дозвілля «Активна дитина» ( «BABY ACTIVE 2017»). Програма цього заходу така насичена, що не зможуть нудьгувати ні діти, ні батьки. Так, серед пропонованих розваг – нанесення аквагриму і плетіння кіс. Для бажаючих У травні на території Acco International відбудеться 7-й Фестиваль сімейного дозвілля "Активна дитина" "BABY ACTIVE 2017"повірити в казку буде проведено майстер-клас з пісочної анімації. А для тих, хто захоплюється наукою, спеціально запропонований стенд «Експериментаріум»

Для самих маленьких будуть проводиться гри в басейні з надувними кульками. А серед активно відвідуваних майстер-класів також будуть проведені майстер-класи з малювання, виготовлення свічок і прикрас. Знайдуться заходи і для тих, хто любить і вміє збирати пазли і конструктори. А від спортивної школи «Каштан» пропонується майстер-клас з катання на роликових ковзанах.

В рамках фестивалю відбудеться турнір з хортингу для дітей різних вікових категорій. Біля басейнів будуть встановлені батути, так що нудьгувати точно не доведеться. Працюватиме спеціальний дитячий тир.

Передбачається широка програма не тільки для дітей, а й для їхніх батьків і майбутніх батьків. Буде проведена конференція «Очікуємо дива», під час якої ви зможете дізнатися, як підготується до пологів і що чекає батьків в постнатальний період. Організатори запланували проведення арт-терапії для майбутніх батьків.

Ви зможете задати питання професіоналам про грудне вигодовування і про особливості раннього розвитку дитини. Серед творчих заходів для дітей – майстер-клас зі створення ляльки-мотанки, орігамі та різних виробів з бісеру.
Особливо важливо відвідати майстер-клас із взаємин між батьками і дітьми.
Вас чекає безліч арт-шоу, яскраве музично супровід, усіма заходами керуватимуть справжні професіонали, так що 7-й Фестиваль сімейного дозвілля перетворитися в свято дитинства і сім’ї.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *