4-5 березня в Українському Домі проходить 4 міжнародний показ і виставка Antvan Fashion Days 2017

Найочікуваніша fashion-подія весни 2017
4-5 березня в Києві відбудеться четвертий міжнародний показ і виставка Antvan Fashion Days 2017, яка пройде в найпрестижнішій 4-5 березня в Українському Домі проходить 4 міжнародний показ і виставка Antvan Fashion Days 2017центральної локації столиці – в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2).

Краща універсальна локація за технічним оснащенням надасть можливість гостям та учасникам заходу насолодитися найяскравішими моментами життя моди. А центральне розташування Українського Дому стане основним критерієм відвідуваності заходи.

Antvan Fashion Days – щорічне міжнародне захід світу моди і краси, яке завжди привертає представників шоу-бізнесу і ЗМІ. У вас буде можливість насолодитися виступами артистів, взяти участь в розіграшах і придбати продукцію українських і зарубіжних брендів.
Захід об’єднає покази найкращих дизайнерів України, виставкову демо-зону компаній і майстер-класи від відомих модних експертів.

В рамках Antvan Fashion Days були представлені понад 300 різних компаній і шоу-румів, а найголовніше – гостями нашого заходу виступили понад 150 дизайнерів, як вже відомих в українському світі моди, так і тих, хто тільки робить перші кроки в показі колекційного одягу.
Організатором заходу – виставкова компанія Monet спільно з міжнародною компанією Antvan.
Вхід на виставку безкоштовний! Квитки на показ доступні тут

Слідкуйте за нашими новинами на сайті або в соціальних cетях.

Час роботи 4-5 березня: 10.00-19.00
Слідкуйте за світом моди завдяки Antvan Fashion Days!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *