17-18 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться Міжнародний різно-жанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2015»

У середині жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) проходитиме Міжнародний різно-жанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2015», на якому якому відбудеться вокальний, танцювальний та інструментальний (струнні ансамблі духові, ансамблі народних інструментів) конкурс.

17-18 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва пройде Міжнародний різно-жанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2015»

17-18 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва пройде Міжнародний різно-жанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2015»

На фестивалі аматорського мистецтва творчі колективи представлять вам свої вокальні та інструментальні номери. Серед членів журі, які будуть оцінити майстерність виконавців будуть такі відомі діячі як Володимир Бистряков, Олександр Сошальський, Ірина Шинкарук, Роман Суржа, Алла Рубіна, Ольга Семьошкіна, Валерій Коломієць, Григорій Воронов, Неллі Сюпюр, Вадим Сабодаш, Андріс Капіньш, Владистав Рудаков, Ольга Рудакова.

У номінаціях будуть брати участь молодша, середня і старша група. Критерії оцінки конкурсів та їх подробиці ви можете знайти на сайті www.arttalentfest.com.ua.

Контакти організаторів:

Вероніка Кухтіна – голова оргкомітету фестивалю (067) 549-89-80, (093) 940-13-18

Олександр Гончаренко – координатор вокального та інструментального конкурсів (050) 386-77-70

Юлія Кругликова – допомога в організації проживання, харчування, трансферу, екскурсій учасників фестивалю по Києву (099) 344-22-29

E-mail: zayavka.arttalentfest@gmail.com
Web-підтримка: www.arttalentfest.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *