13-15 вересня в МВЦ відбудеться 20-я Міжнародна виставка дитячої моди “Baby Fashion 2016”

13-15 вересня відбудеться 20-а Міжнародна виставка дитячої моди “Baby Fashion 2016”. Це найбільша спеціалізована українська виставка, орієнтована на пошуку нових і креативних рішень для бізнесу. Захід організовується двічі на рік, що дає можливість 13-15 вересня в МВЦ пройде 20-я Міжнародна виставка дитячої моди "Baby Fashion 2016"учасникам і організаторам тримати руку на пульсі нових тенденції в розвитку індустрії дитячої моди.

Саме поняття «дитяча мода» сміливо ввійшло в ужиток саме з відкриттям цього заходу. В рамках конкурсу проходять презентації розробок від торгових марок і авторів одягу, які працюють індивідуально. Під час презентації можна побачити нові пропозиції в пошитті одягу і взуття для дітей всіх вікових груп. Навіть для новонароджених і підлітків ви зможете знайти прекрасні креативні рішення, які незабаром стануть трендами. Запропоновано наряди для повсякденного носіння, одяг для особливих випадків, наприклад, хрестин або випускного, ділові костюми, шкільна форма, наряди для активного відпочинку і спортивних хобі. Широкий асортимент карнавальних костюмів, білизни, трикотажу, а також різноманітних аксесуарів. Представлено дитяча косметика і парфумерія. Основними відвідувачами заходу стають дистриб’ютори, баєри, рітейлери, які представляють українську та зарубіжну торгівлю.
В рамках виставки стандартно проводиться конкурс шкільної форми, для участь до якому виробники надають відповідний одяг і аксесуари. Експертне журі оцінює колекції під час показів і переглядів на манекенах. Головними критеріями стають якість, стиль, дизайн, а головне – відповідність певного віку школяра. Кращі виробники отримують дипломи як підтвердження високого професіоналізму, нестандартного підходу і креативності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *