21-24 березня в МВЦ відбудеться 21-я Міжнародна виставка дитячої моди “BABY FASHION 2017”

21-24 березня в МВЦ відбудеться феєричне подія весни – 21-я Міжнародна виставка дитячої моди «BABY FASHION 2017», яка є головним виставковим заходом в Україні подібної тематики. Організатор виставки – виставкова компанія «АККО Інтернешнл», 21-24 березня в МВЦ відбудеться 21-я Міжнародна виставка дитячої моди "BABY FASHION 2017"що вже є гарантією якісного і продуктивного проведення. Тематика «BABY FASHION 2017» дуже широка. Це іграшки, товари для активного відпочинку і проведення дозвілля.

Тут ви зможете знайти найновіші розробки дитячих іграшок: ляльки та аксесуари для них, м’які і пластикові іграшки, пазли і конструктори різних розмірів; іграшки з радіоуправлінням, ігри для дитячої творчості; розвиваючі набори; спортивні товари; гри для комп’ютерів і інших мультимедіа; шкільне приладдя; новорічні подарунки та багато іншого.
В рамках заходу відбудеться BABY & Mother health – виставка товарів і послуг для матерів і новонароджених. Будуть представлені спеціальні аксесуари, іграшки для новонароджених, дитяче харчування і спеціальні препарати, товари гігієни, спеціальні меблі, харчування для дітей, література для майбутніх і молодих мам.

Також буде проведена виставка дитячої моди BABY Fashion, де буде презентована одяг для дітей різних вікових груп до 15 років. Ви маєте можливість побачити розробки дитячого взуття, одягу, аксесуарів. Також є широкий сектор новорічних та святкових костюмів, товарів для відпочинку і спорту.

«BABY FASHION 2017» – захід, який має в першу чергу практичну спрямованість: націлена на створення ділових контактів і здійснення продуктивного діалогу між людьми, чия діяльність пов’язана з дитячими товарами. А ще виставка стане справжньою феєрією для її учасників, адже має хорошу організацію і цікавий графік заходів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *