З 3 по 5 лютого в КиївЕкспоПлазі пройде виставка-форум професійної косметики та обладнання BEAUTY VISION

BEAUTY VISION 2016 – одна з найпопулярніших виставок в Україні, яку з нетерпінням чекають численні перукарі, стилісти, візажисти і всі, кому не байдужа індустрія краси.

З 3 по 5 лютого в КиївЕкспоПлазі пройде виставка-форум професійної косметики та обладнання BEAUTY VISION

З 3 по 5 лютого в КиївЕкспоПлазі пройде виставка-форум професійної косметики та обладнання BEAUTY VISION

3-5 лютого 2016 в КиївЕкспоПлазі відбудеться 4-а виставка-форум професійної косметики та обладнання BEAUTY VISION (вул. Салютна 2-Б, павільйон 3, вхід Н). На виставці на одному майданчику зберуться провідні фахівці, що працюють на ринку beauty-індустрії та всі, кому цікаво розвивати свій бізнес в індустрії краси. Вас чекають унікальні заходи для візажистів, стилістів, перукарів, nail art-сервісу, косметологів, масажистів і представників салонного бізнесу.

Для перукарів:
Пройде Всеукраїнський проект Best Hairdressing Education де вам будуть продемонстровані нові техніки стрижок, найсвіжіші тренди в fashion-індустрії.
Для візажистів і стилістів:
Майстер-клас Make Up Trend Show за участю зірок і провідних фахівців beauty-індустрії.

Для косметологів та масажистів:

Практична конференція за темами: «Складні випадки в практиці косметолога. Купероз, гіперпігментація, чутлива шкіра – лікування і профілактика. Доказова дерматокосметологія »,« Робота масажиста зі складними клієнтами: корекція фігури до і після пологів; профілактика і боротьба з набутими патологіями опорно-рухового апарату ».
Для майстрів нігтьового сервісу:
Майстер-класи для nail-майстрів від Мерилін Олема Гарсіа (Пуерто-Ріко) і Стівена Ріса Велсі (Англія), конференція за темою: «Захворювання та недоліки нігтів і шкіри. Можливості майстри манікюру і педикюру в умовах кабінету естетики рук і ніг салону краси. Доказова дерматологія і подологія ».
Більше дізнатися про виставку ви можете на сайті http://beautyvision.ua/.
Наші контакти:
e-mail: pr@s-team.kiev.ua
тел .: +38 044 383-68-47
моб.: + 38 067 656-62-53

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *