В травні 2017 в Acco International відбудеться 8-й Міжнародний дегустаційний конкурс напоїв “BEST DRINK 2017”

Сьомий професійний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2017» пройде в Києві в останньому весняному місяці – в травні. Це данина багаторічної традиції проводити захід «ALCO + SOFT».

В травні 2017 в Acco International відбудеться 8-й Міжнародний дегустаційний конкурс напоїв "BEST DRINK 2017"

В травні 2017 в Acco International відбудеться 8-й Міжнародний дегустаційний конкурс напоїв “BEST DRINK 2017”

Мета таких виставок – просувати на український ринок товари високої якості. Під час конкурсу вдається встановити, який напій може бути визнаний лідером в своєму напрямку. Таким способом вдається виконати український ринок новими товарами, які можуть створювати конкуренцію.

Учасником конкурсу може бути як український, так і закордонний виробник. Головною вимогою є обов’язкове дотримання всіх методик і технік виробництва товару алкогольного змісту. Також враховується те, наскільки якісна сировина використовується при розробці напою.

Заявки на участь у виставці можуть подавати як самі підприємства, що займаються виробництвом алкогольного товару, так і імпортери і дистриб’ютори. Для визначення лідерів обирається експертна комісія, в складі якої знаходяться люди, чий професіоналізм не змушує сумніватися. Це експерти-дегустатори, які мають великий досвід роботи в названій сфері виробництва, а також представники Міністерства охорони здоров’я і Держспоживстандарту.

Також на виставці будуть присутні представники засобів масової інформації та незалежні експерти. Це стане справжнім святом смаку і високої якості. Ті учасники, які переможуть, отримають унікальну можливість розміщувати і тиражувати свою упаковку на території нашої країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *