9 вересня 2016 року в Акко Інтернешнл відбудеться виставка «Best Sweets 2016»

9 вересня 2016 року в Акко Інтернешнл відбудеться 17-й професійний конкурс «Тріумф упаковки», а також дегустаційний конкурс «Солодкий тріумф» в рамках виставки «Best Sweets 2016». Ці події увійшли в ряд заходів, який будуть проводитися під час 9 вересня 2016 року в Акко Інтернешнл пройде виставка «Best Sweets 2016»Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Ці конкурси мають дуже багату історію, адже проводяться ще з 1999 року. В межах своєї тематики вони вважаються одними з найавторитетніших в Україні. Секрет полягає в постійному зростаючий інтерес до хлібопекарської та кондитерської промисловості.
В рамках дегустаційного конкурсу «Солодкий тріумф» буде проводитися оцінка хлібобулочної та кондитерської продукції від вітчизняних і зарубіжних виробників. Головні критерії оцінки складаються у відповідності стандартам якості і естетичним орієнтирам, які можуть задовольнити сучасну українську торгівлю. Організатори ввели номінації «Гран-прі», «Тріумф інновацій» та «Тріумф якості», які будуть присуджені найдостойнішим учасникам.
Конкурс «Тріумф упаковки» також проводиться щорічно. Його організатори мають на меті визначити, які тенденції оформлення кондитерських виробів можуть стати найбільш прийнятними для покупця. Учасники повинні строго дотримуватися основних вимог торгових мереж України. Зокрема це стосується безпеки і дизайну. Подібні конкурси стимулюють інтерес виробників до розвитку та запровадження креативних сміливих підходів. Суворе журі оцінює всі представлені товари і присуджує номінації «Тріумф упаковки», «Тріумф ексклюзивної упаковки», а також «Тріумф подарункової упаковки».
Участь в конкурсах в рамках виставки «Best Sweets 2016» – це сміливе рішення, яке відкриває нові шляхи в розвитку української харчової промисловості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *