23 вересня в Конгрес-холі “Космополіт” відбудеться наймасштабніша в СНД конференція по криптовалюта і технології блокчейн Blockchain and Bitcoin conference Kiev

Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016
Третя міжнародна конференція по блокчейну і криптовалюті
Де: Київ
Коли: 23, вересня 2016, 11.00 – 18.00

23 вересня в Конгрес-холі "Космополіт" пройде наймасштабніша в СНД конференція по криптовалюта і технології блокчейн Blockchain and Bitcoin conference KievФормат: конференція з трьома паралельними потоками: для новачків, експертів і розробників.
Учасники: IT-розробники, підприємці, фінансисти, представники платіжних систем, інвестори, засновники стартапів, представники національних регуляторів СНД, Європи і США.
Ключові теми: розробка fintech- і govtech-сервісів на основі блокчейна, смарт-контракти, кібербезпека, інвестиції, законодавство, Майнінг, біржові інструменти.
Особливість: освіта і практика. Конференція однаково корисна досвідченим і починаючим фахівцям.
Зібравши близько 500 учасників в минулому році, щорічна конференція розширюється і збирає всіх, кому цікаві блокчейн і криптовалюта, – від новачків до експертів.
Конференція розділиться на три потоки:
– Для новачків – тих, хто часто чує про біткоіни, блокчейн і смарт-контракти, але до кінця не розуміє, що це таке. Фахівці роз’яснять суть основних понять на прикладах і розказують про те, чому блокчейн змінить світ;
– Для експертів – айтішників, підприємців та інвесторів. Спікери представлять fintech, govtech і civiltech-сервіси на базі блокчейна і обговорять ключові питання: інвестиції, законодавство, біржові інструменти, смарт-контракти. Окремі доповіді будуть присвячені ініціативам на державному рівні – створення реєстрів і аукціонів;
– Для розробників будуть розібрані блокчейн-сервіси та смарт-пристрої. Доповідачі майстер-класів дадуть відповіді на запитання щодо коду.
Сайт: http://bitcoinconf.com.ua/ru
Організатор: Smile-Expo (мережа біткоін- і блокчейн-конференцій в Києві, Празі, Таллінні, Москві і Санкт-Петербурзі)
Реєстрація: http://bitcoinconf.com.ua/ru/registraciya
Контакти:
Марина Крижевський
Email: m.kryzhevskaia@gmail.com
Телефон: +38 (044) 392 06 96, вн.865
+7 (495) 212 11 28, ext. 89

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *