23 вересня у Конгрес-холі “Космополит” відбудеться 3-я міжнародна конференція з блокчейну та криптовалют “Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016”

Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016
Третя міжнародна конференція з блокчейну та криптовалют

Де: Київ
Коли: 23 вересня 2016 року
23 вересня у Конгрес-холі “Космополит” відбудеться 3-я міжнародна конференція з блокчейну та криптовалют "Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016"Формат: конференція з трьох паралельних потоків: для початківців, експертів і розробників.
Учасники: IT-розробники, підприємці, фінансисти, представники платіжних систем, інвестори, засновники стартапів, представники національних регуляторів СНД, Європи та США.
Ключові теми: розробка fintech- і govtech-сервісів на основі блокчейну, смарт-контракти, кібербезпека, інвестиції, законодавство, майнінг, біржові інструменти.
Особливість: освіта та практика. Конференція однаково корисна для досвідчених фахівців і початківців.
Зібравши близько 500 учасників минулого року, щорічна конференція розширюється та об’єднує всіх, хто цікавиться блокчейном і криптовалютами, – від початківців до експертів.
Конференція розділиться на три потоки:
– для початківців – тих, хто часто чує про біткоїн, блокчейн і смарт-контракти, але не до кінця розуміється на цьому. Фахівці пояснять суть основних понять на прикладах і розкажуть, чому блокчейн змінить світ;
– для експертів – айтішників, підприємців та інвесторів. Спікери представлять fintech, govtech- і civiltech-сервіси на базі блокчейну та обговорять ключові питання: інвестиції, законодавство, біржові інструменти, смарт-контракти. Окремі доповіді стосуватимуться ініціатив на державному рівні – створення реєстрів і аукціонів;
– для розробників розберуть блокчейн-сервіси та смарт-пристрої. Ведучі майстер-класів дадуть відповіді стосовно коду.

Організатор: Smile-Expo (мережа біткоїн- і блокчейн-конференцій у Києві, Празі, Таллінні, Москві та Санкт-Петербурзі)
Сайт: http://bitcoinconf.com.ua/ru#about_conference
Реєстрація: http://bitcoinconf.com.ua/ru/registraciya
Контакти:
Маріна Крижевська
Email: m.kryzhevskaia@gmail.com
Телефон: +38 (044) 392 06 96, вн.865
+7 (495) 212 11 28, ext. 89

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *