З 12 по 24 серпня в арт-центрі «ЦеГлинаАрт» проходить щорічний фестиваль сучасної художньої кераміки «Цеглина 2016»

12 серпня в 19.00 в новому столичному керамічної арт-просторі «ЦеГлинаАрт» (вул. Набережно-Лугова, 2-В) відбудеться відкриття щорічного фестивалю сучасної художньої кераміки «Цеглина 2016». Масштабна подія триватиме до 24 серпня. Вхід для всіх бажаючих – вільний.

З 12 по 24 серпня в арт-центрі «ЦеГлінаАрт» пройде щорічний фестивалю сучасної художньої кераміки «Цеглина 2016»Головна мета проекту – розвиток професійної кераміки в Україні.

Ідея проведення фестивалю належить Олесі Дворак-Галік. Проект реалізується за підтримки Sky Art Foundation, куратори – Олеся Дворак-Галік і Юлія Островська.

Фестиваль сучасної художньої кераміки проходить четвертий рік поспіль і і в цьому році вперше набуває статус міжнародної події – до проекту приєднаються керамісти з Польщі, Литви, Японії. “Це дуже важливо для фестивалю, адже культурний обмін між авторами з різних країн буде сприяти збагаченню української кераміки”, – підкреслює Олеся Дворак-Галік.
Гості фестивалю також побачать роботи провідних українських керамістів.

“Завданнями проекту є демонстрація сучасного розвитку української художньої кераміки, формування інтересу до керамічного мистецтва, налагодження співпраці між керамістами, дизайнерами, архітекторами, галеристами, колекціонерами”, – зазначає Юлія Островська.

Арт фестиваль “Цеглина”

В рамках фестивалю пройдуть дискусії, творчі вечори художників, презентації персональних проектів, лекції, перформанси, покази відеофільмів про художньої кераміки та міжнародні керамічні симпозіуми.
Також на виставці будуть представлені керамічні роботи, які люди з вадами зору зможуть відчути на дотик. Галерея планує бути дружньою до всіх людей, яких цікавить сучасне керамічне мистецтво.

Учасники проекту “Цеглина 2016”:

Баранник Аліса
береза ​​Ігор
Білоконь Дмитро
бланк Олена
Войтович Юрій
Галенко Марко
Галенко Сергій
Гібаленко Світлана
Дворак-Галік Олеся
Друль Анна
Ейнікіте-Наркявічене Егле (Литва)
Згуря Олександра
Ісупова Неллі
Касперський мачи (Польща)
корн Беата
Лебедкина Олександра
Леонтьєв В’ячеслав
Марко Ірина
Міміношвілі Гія
Миронова Яніна
Мірошниченко Олександр
Мусатов Юрій
овчарик Володимир
Олійник Юрій
Пасічна Світлана
Попова Ната
Радько Сергій
Розпондек Кшиштоф (Польща)
Фізер Іван
Фукуока Юрі (Японія)
Хижинський Володимир
Ярошевич Уляна

Довідка про проект:
Фестиваль “Цеглина” був заснований і розпочато в 2012 році. З кожним роком до арт-події приєднується все більше керамістів з усієї України. Зокрема, учасниками фестивалю є автори з Києва, Львова, Ужгорода, Харкова, Полтави, Луцька, Запоріжжя, Черкас, Вінниці, Конотопа та інших міст.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 067 340 3625 або ceramics.kyiv@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *