17-19 лютого в МВЦ відбудеться XII Міжнародний фестиваль “Чарівний бісер”

XII Міжнародний конкурс дизайнерів біжутерії відбудеться 17-19 лютого в МВЦ. Назва у цього заходу відповідне його спрямованості – «Чарівний бісер». Всі бажаючі взяти участь у фестивалі можуть заповнити заявку і продемонструвати свою 17-19 лютого в МВЦ відбудеться XII Міжнародний фестиваль "Чарівний бісер"майстерність і креативність.

«Чарівний бісер» об’єднує майстрів з усіх країн. Для участі необхідно просто вислати фотографії своїх робіт, а досвідчене журі запрошує на фінальний етап тільки найкращих. Це змагання відбудеться в рамках виставки «Золоті руки майстрів». Тому всі, хто стане учасником фестивалю, мають унікальну можливість оцінити вироби ручної роботи різних тематик і технік виконання.

Фестиваль робіт з бісеру мають свою тему – «Весняний комплімент». Це актуально в кінці холодної пори року і напередодні приходу весни. Цікаво буде побачити експозицію, складену з робіт учасників. Всі, кому цей вид мистецтва цікавий, стануть свідками справжньої феєрії біжутерії. Тут можна буде побачити унікальні брошки, браслети, сережки та каблучки. Оригінальні кулони, намисто, медальйони і навіть сумочки вразять своєю вишуканістю і технікою оформлення. Всі вироби на 70 відсотків створюються з бісеру. Тому вироби стануть для вас справжнім відкриттям.

Для виробів, створених в основному з бісеру, і робіт, створених в комбінації матеріалів, будуть окремі номінації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *