11-12 квітня в Конгрес-Центрі Maristella Marine Residence відбудеться 6-а Міжнародна конференція та виставка сонячної енергетики CISOLAR-2017

CISOLAR-2017 стане новим етапом розвитку нових ринків сонячної енергетики в Європі

11-12 квітня 2017 року Одесі відбудеться головна подія у сфері сонячної енергетики Європи – CISOLAR-2017, 6-а Міжнародна 11-12 квітня в Конгрес-Центрі Maristella Marine Residence відбудеться 6-а Міжнародна конференція та виставка сонячної енергетики CISOLAR-2017конференція та виставка сонячної енергетики Центральної і Східної Європи, в центрі уваги якої будуть найперспективніші ринки, що розвиваються сонячної енергетики регіону – України, Балканських країн, Туреччини, Болгарії, Румунії та Молдови.

Сьогодні Україна є одним з найпривабливіших ринків для розвитку сонячної енергетики в Європі. Згідно амбітним планам іноземних і місцевих гравців, в наступному році вся потужність українських сонячних електростанцій збільшиться вдвічі і досягне більше 1 ГВт. Ця тенденція відкриває величезні можливості для EPC-підрядників, постачальників обладнання, інвесторів і проектантів рішень.

CISOLAR-2017 буде зосереджена на останніх технологіях в області сонячної енергетики та інвестиційні можливості українського ринку і інших ринках країн Центральної і Східної Європи. Зокрема, захід буде про інноваційні технології та додатках на основі широкого використання сонячної енергії, яка є одним з основних важелів у розвитку низько вуглецевої економіки.

На CISOLAR-2017, буде обговорюватися широке коло питань, в тому числі технологія використання сонячної енергії, PV розвиток електростанцій, будівництво та експлуатація, продуктивність і надійність сонячних енергетичних систем, сонячних ринків теплової і сонячної електроенергії та динаміку їх зростання, сонячної енергії в міському планування , сонячне охолодження і нагрівання, великомасштабні сонячні системи, сонячна інтеграція тепла в промислових процесах, створення інтегрованої сонячної станції, сонячні ремонти будівель, внесок сонячної енергії для досягнення чистої нульової енергії будівель, систем зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали і нові концепції, правила і можливості для регіонального розвитку, інноваційних моделей фінансування для проектів сонячної енергетики. Законодавче поле для промисловості і ризиків буде однією з головних тем заходу.

На виставці CISOLAR-2017 будуть представлені новітні технології, рішення та обладнання для сонячної енергетики європейських ринків, що розвиваються сонячної енергетики. Перший день заходу включатиме в себе B2B конференції, біржа контактів і виставка. У другий день програма включає в себе спеціальні семінари для приватних власників і дрібних підприємців, які збираються приєднатися до ринку сонячної енергії в якості незалежних виробників і постачальників сонячної енергії і B2C виставка. Також на CISOLAR-2017 пройдуть семінари для місцевих дистриб’юторів і представників компаній-постачальників електроенергії.

CISOLAR-2017 AWARD стане важливою частиною головної події і назве найкращі проекти в області сонячної енергетики в категоріях: Кращі PV установки для приватних будинків; Кращі PV станції середнього розміру; Кращі PV станції великого розміру і кращі рішення для сонячної термальної енергетики та інше.

З моменту свого заснування 5 років тому, CISOLAR стала найважливішою платформою галузі для виробників, постачальників, дистриб’юторів, постачальників послуг і партнерів галузі сонячної енергетики, які працюють або планують почати свої проекти в регіоні Східної Європи і Центральної Азії. Більше 90% всіх сонячних енергетичних проектів, розпочатих і розроблених в цьому регіоні прямо або побічно пов’язані з CISOLAR. У 2017 році, CISOLAR збирається охопити всі перспективні і зростаючі ринки, що розвиваються Європи.

Організатор CISOLAR-2017 – Центр Інноваційного Бізнесу. Генеральний медіа-партнер – агентство Bloomberg.

Для співпраці, отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, зв’яжіться з Організаційним комітетом CISOLAR: Phone.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56. Електронна пошта: cisolar@ibcentre.org сайт: www.cis-solar.com .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *