1-4 лютого в МВЦ відбудеться XVII Міжнародна виставка декору і предметів інтер’єру Decor

Виставка декору і предметів інтер’єру Decor відбудеться 1-4 лютого 2017 року Міжнародному виставковому центрі (Київ, см. Лівобережна). Це буде вже 17 за рахунком захід такої тематики. Люди, чия професія пов’язана зі сферою декору, і просто 1-4 лютого в МВЦ відбудеться XVII Міжнародна виставка декору і предметів інтер'єру Decorзацікавлені глядачі зможуть побачити багато цікавого. Це будуть дизайнерські розробки різних деталей інтер’єру. Цікавим розділом виставки стануть вітражі і дзеркала, виконані в різних стилях. Також увазі будуть запропоновані картини і художні репродукції. Ви можете знайти для себе цікаві гравюри, постери, вироби з порцеляни, бронзи і кераміки. Окремо варто сказати про годинник, який будуть мати самі мудрі форми і різні розміри.

Всі зацікавлені можуть відвідати виставку світлового декору. Тут запропоновані свічники, канделябри, люстри різних розмірів, а також сучасні системи внутрішнього освітлення, ароматичні свічки і каміни – все, що робить будинок одночасно світлим і затишним.
Декор флористичної спрямованості буде представлений окремо. Це будуть маленькі і великі композиції з квітів та інших рослин. Відвідувачам пропонується оцінити аксесуари, використовувані для створення композицій. Тут же ви можете знайти цікаві рішення аквадизайну: водоспади, фонтани і акваріуми різних форм і розмірів.
У межах виставки передбачені ділова і БАЙЄРСЬКА програми. Перша передбачає проведення семінарів, тренінгів та майстер-класів для фахівців і любителів. Друга програма націлена на співпрацю з закупщиками, дистриб’юторами і роздрібними операторами.
Коло відвідувачів виставки буде представлений учасниками ринку оптової торгівлі. Також будуть учасниками представники готельного та ресторанного бізнесу, супермаркетів і гіпермаркетів, салонів дизайну і декору. Обов’язковими відвідувачами стануть представники засобів масової інформації.
Організатором проекту став Парус Експо Медіа, який запрошує до участі всіх бажаючих і зацікавлених.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *