Виставка натяжних стель Demi-Lune

Запрошуємо Вас відвідати наш фірмовий шоу-рум в будівлі компанії Демі-Луне на вул. Металістів 12-А!

Пропонуємо Вам ознайомитися навіч з технологіями монтажу натяжних стель, оцінити зовнішній вигляд всіх типів плівок на дотик поблизу.

Виставка натяжних стель Demi-Lune

Виставка натяжних стель Demi-Lune

У кожній з кімнат двоповерхової будівлі фірми встановлений стильний дзеркальний натяжна стеля того чи іншого кольору. У барвистих каталогах у вас є можливість побачити всі популярні кольори плівок. Різницю між матовою, сатиновою, лакової, перфорованої, замшевого і тканинної поверхнею можна відчути пальцями досить просто.

Сотні фотографій готових натяжних стель в інтер’єрі допоможуть вам визначитися з дизайном стелі ванної кімнати, коридору, кухні, спальні, дитячої, офісу, магазину, держ установи або торгового центру.

Офіс компанії “Демі-Луне” сміливо можна назвати виставкою стельових технологій. Ми познайомимо вас з найсучаснішими технологіями динамічної засвічення, яка дозволяє отримати ефект падаючих зірок, комет і метеоритів.

Футуристичні 3D об’єкти, виконані в популярних торгових центрах і ресторанах Києва можуть вас надихнути на створення ексклюзивних конструкцій у вашій квартирі вже сьогодні.

Адреса: Київ, вул. Металістів 12-А.

(093) 040 82 10, (067) 467 22 44, (095) 469 19 29, (044) 453 47 90.

www.demi-lune.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *