17-19 лютого в МВЦ відбудеться V Міжнародний фестиваль фелтінга “Fairy Felt”

17-19 лютого в МВЦ буде проведено 5 фестиваль фелтінга «Fairy Felt». На цьому яскравому заході ви зможете побачити, які разючі речі можна отримати за допомогою техніки валяння.

17-19 лютого в МВЦ відбудеться XII Міжнародний фестиваль "Чарівний бісер"Публіка цього фестивалю обіцяє бути найрізноманітнішою. Серед відвідувачів обов’язково будуть майстри, які професійно займаються валяні, мають власну справу і готові поділитися досвідом. Також будуть присутні виробники інструментів і матеріалів, необхідних для фелтінга. Обов’язково будуть присутні представники магазинів і бутиків, які з радістю готові закуповувати ексклюзивні речі.

Фелтинг – не так давно стала популярною техніка отримання унікального матеріалу і виробів при звалюванні повсті і пряжа. При правильному виконанні всіх деталей виходить унікальна за текстурою тканину, яка відрізняється зносостійкістю, а також оригінальним зовнішнім виглядом.

Що ж ви можете побачити на цій виставці? Це, перш за все, аксесуари і приборкання. Вони можуть мати різну форму, розмір і колірну гамму. Повірте, після побаченого ви не зможете встояти і не придбати для себе пару штучок. Ви зможете порадіти рукоділля наших українських майстрів. І, звичайно ж, взяти участь в майстер-класі, під час якого будуть розкриті ази і деякі тонкощі справи фелтінга.

Програма фестивалю така цікава і насичена, що нудно не буде нікому з присутніх. Так що не проходьте повз і приділіть увагу рукоділля, яке по істині є справжньою магією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *