З 2 по 3 вересня на НСК Олімпійський відбудеться виставка “Медвін: Світ зріджених та стиснених газів”

З 2 по 3 вересня на території НСК Олімпійський (вул.Велика Васильківська 55) відбудеться виставка “Медвін: світ зріджених і стиснених газів”.

З 2 по 3 вересня на НСК Олімпійський відбудеться виставка "Медвін: Світ зріджених та стиснених газів"

З 2 по 3 вересня на НСК Олімпійський відбудеться виставка “Медвін: Світ зріджених та стиснених газів”

Організатори виставки: Газова асоціація України, Українська асоціація виробників технічних газів “УА-СІГМА”, виставкова компанія «МЕДВІН».

Захід проходить за підтримки Київської міської держадміністрації, Міністерства інфраструктури України, ДП «ГОСАВТОТРАНСНІІПРОЕКТ».

На виставці буде представлено газобалонне обладнання, паливні системи, альтернативні види паливних ресурсів, спеціальне обладнання для установки газових балонів на автотранспорт, колонки і станції для заправки машин газом, мобільні газозаправки і криогенні заправники.

На попередній виставці в 2013-му році в заході взяло участь 65 компаній з десяти країн, виставку відвідало більше 1500 відвідувачів.

Учасниками виставки є виробники газобалонного обладнання, дилери, імпортери, компанії-проектувальники і будівельники АЗС, АГЗС, представники фірм, які займаються газобалонним обладнанням, консалтингові та логістичні компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *