З 22 по 25 березня в МВЦ відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка “Всесвіт краси та здоров’я – 2017”

22-25 березня Міжнародний виставковий центр організовує захід, який затьмарить багато подій весни – Міжнародну спеціалізовану виставку декоративної косметики, парфумерії, перукарського мистецтва «Всесвіт краси та здоров’я-2017».

З 22 по 25 березня в МВЦ відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Всесвіт краси та здоров'я - 2017"Буде представлений широкий асортимент товарів, націлених на підтримку прекрасного зовнішнього вигляду і здорового тонусу. Окремі стендові презентації будуть присвячені перукарської справи, а також декоративної косметики і секретам макіяжу. Будуть проведені практичні заняття та консультації, що стосуються технік нанесення макіяжу і догляду за шкірою обличчя і тіла.
Ставши учасником заходу, ви можете показати свої творчі здібності і таланти, отримати корисний досвід, який стане доречним у вашій діяльності. Учасниками виставки стануть виробники парфумерії і косметичних засобів, а також дистриб’ютори. Будуть запрошені люди, що представляють сферу послуг для здорового способу життя.

Дуже зручно, що дні проведення виставки охоплять не лише будні, а й вихідні дні. Тому всі зацікавлені зможуть відвідати виставку та насолодитися запропонованими експонатами і презентаціями.
«Всесвіт краси та здоров’я-2017» – це унікальна можливість розкрити для себе новинки косметики і парфумерії, товарів для здоров’я та гарного самопочуття, а також шанс знайти нових партнерів серед людей, для яких це не просто робота, а натхнення в житті.

Місце проведення:
Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

Контакти:
тел .: (044) 201-1159, (044) 206-8782
e-mail: forum@iec-expo.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *