1-4 лютого в МВЦ відбудеться XI Міжнародний салон господарських товарів Household

XI Міжнародний салон господарських товарів Household в МВЦ, проведення якої заплановано на 1-4 лютого, організована Парус Експо Медіа за підтримки Мессе Франкфурт. Тематика цього заходу дуже широка і цікава. Передбачається демонстрація новинок товарів господарсько-1-4 лютого в МВЦ відбудеться XI Міжнародний салон господарських товарів Householdпобутового призначення. Пропонуються предмети для прибирання приміщення і функціональний інвентар. Також ви можете побачити професійні миючі засоби та побутову хімію нового покоління.

Серед явних переваг такого заходу – оптовий його характер. Це дозволяє налагодити нові ділові контакти, корисні для розвитку тієї чи іншої сфери. Дистриб’юторські компанії і роздрібні оператори є активними учасниками такого заходу. Виставка має дуже щільний і продуманий графік зустрічей з відвідувачами, що представляють всі регіони країни. Учасниками стануть також представники різних країн СНД.

Спеціальний бізнес-центр буде проводити індивідуальну роботу з кожним відвідувачем. Паралельно з цією виставкою відбудуться виставки посуду і предметів інтер’єру, що може бути дуже корисно для відвідувачів, що представляють близькі спрямованості.
Коло учасників представлений не тільки виробниками, але і постачальниками, а також дистриб’юторами товарів господарської сфери. Також очікується висока активність представників відділів закупівель, що займаються благоустроєм та розширенням асортименту супермаркетів, спеціалізованих магазинів, садових центрів, флористичних компаній, а також інтернет-магазинів.

1-4 лютого з 9.00 до 18.00 та 4 лютого з 9.00 до 15.00 всі бажаючі можуть відвідати цей захід в МВЦ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *