З 8 по 12 лютого в Українському Домі відбувається хутряна виставка-ярмарок “Хутровий ярмарок”

8-12 лютого 2017 року в Києві пройде чергова розпродаж шуб на території стадіону НСК Олімпійський (фойє спорткомплексу, вул Велика Васильківська 55). Приходьте на хутряну виставку-ярмарок шкіри і хутра вже в найближчі дні.

З 1 по 5 лютого в Українському Домі відбувається хутряна виставка-ярмарок "Хутровий ярмарок"Перед суворими морозами вам обов’язково варто купити теплу зимову шубу, тим більше учасники вже почали продавати хутро з великими знижками.

Вас чекає великий вибір якісних шуб, кожухів, хутряних жилетів і дублянок від українських і зарубіжних компаній. Учасники виставки-ярмарки представлять вам моделі шуб і хутряних пальт, які вас повністю зможуть захистити від холодного вітру і морозу. Тепле хутро норки, бобра, мутона, каракуля, соболя, лисиці, шиншили і чорнобурки дозволить вам комфортно пересуватися в місті і за його межами.

Приходьте на хутряну виставку-ярмарок уже в найближчі дні, ви зможете купити якісні хутра для себе і своїх близьких. Також не забудьте придбати шкіряні рукавички, рукавиці і зимові головні убори для себе і дітей.

Організатори заходу запрошують приватних підприємців, українські ательє і фабрики до співпраці.

Адреса виставки:
НСК Олімпійський
вул. Велика Васильківська 55
Вхід вільний з 11.00 до 19.00.
067 995 08 34

Час роботи виставки: з 11-00 до 19-00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *