З 12 по 28 серпня в Центральному Будинку Художників проходить виставка до 25-ї річниці Незалежності України

Всеукраїнський мистецький проект до 25 річниці Незалежності України

У минулу п’ятницю, 12-го серпня, відбулася церемонія відкриття щорічної виставки, присвяченій святкуванню Дня незалежності України. Творчий креативний проект – наочне уявлення досягнень талановитих українських художників з різних регіонів країни.

C 12 по 28 серпня в Центральному Будинку Художників проходить виставка до 25-ї річниці Незалежності УкраїниНа виставці будуть представлені роботи майстрів з різних куточків України. Завдяки великій географії учасників, виставка має величезне освітнє і стилістичне розмаїття.

Організатори масштабного проекту сподіватися, що захід допоможе українцям легше пережити непрості для країни часи і надихне їх на море позитиву. Ще одна мета проведення виставки – виховання патріотичного світогляду у молодого покоління, а також демонстрації таланту і мощі творчого потенціалу українських художників.

Всеукраїнський мистецький проект до річниці Незалежності – це понад чотириста творів мистецтва. Картини, графіка, скульптури і шедеври декоративно-прикладного мистецтва. Як і раніше, для творців прекрасного не були поставлені будь-які обмежувальні рамки в плані творіння. В результаті вийшла досить цікава презентація неординарних і класичних іннотацій.
Незважаючи на те, що проведення виставки збіглося з ювілейною 25-ю річницею незалежності, експозиція не претендує на високу епатажність і помпезність. Головна мета – констатація і оцінка високих досягнень наших співвітчизників, які своїми власними руками створюють справжні шедеври, прославляючи Україну і по крупинках відтворюючи художню незалежність всієї країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *