З 23 грудня по 9 січня 2017 в Музеї Казок відбудеться інтерактивна новорічна казка

Коли наближаються новорічні свята, кожна дитина мріє побачити справжнє диво, а ще краще – опинитися в самому його центрі.

З 2010 року команда Музею Казок віртуозно і з натхненням створює саме такі фантастичні події:

З 23 грудня по 9 січня 2017 в Музеї Казок відбудеться інтерактивна новорічна казкаЗ 23 грудня по 9 січня 2017 Музеї Казок состоится Інтерактивна новорічна казка- інтерактивні – де під час представлення можна грати з казковими героями,
– Реалістичні – образи персонажів створюють професійні візажисти і костюмери,
– Видовищні – над декораціями працюють кращі постановники країни,
– З елементами шоу – в програму включені пісні, танці, вистави на сцені,
– Освітні – сюжет програми щороку різний, хоча завжди має пізнавальний характер,
– Магічні – де обов’язково присутній таємниця або фокус.

Формат уявлень досі залишається унікальним для України. Територія Музею Казок ділиться на тематичні локації з відповідними декораціями, де розташовуються професійні актори в образах казкових персонажів. Окрема локація має своїх героїв, власну драматургію сюжету, квести, реквізит для ігор і т.д.

Щороку в Музеї Казок – нова історія, нові або оновлені локації і герої. Цієї зими маленькі відвідувачі опиняться в сюжеті, який відображає сьогоднішні проблеми нашого суспільства. З появою інтернету і нових технологій люди перестали читати книжки, тому з Великої Книгою історій починають відбуватися дивні речі: втрачаються літери, зникають казки і персонажі. Під час програми відвідувачі разом з іншими героями будуть намагатися врятувати Велику Книгу Історій.

У Музеї Казок можна зустріти як традиційних новорічних персонажів, так і найпопулярніших героїв сучасності. Так, наприклад, в цьому році дітвора матимуть можливість:

• прогулятися Чарівним лісом (місце магії, де оселилися ельфи і дріади, де разом з чарівниками потрібно вчитися магії, де Червона шапочка за кілька секунд випікає справжнісінькі їстівні пиріжки, а рудоволоса Брейв ділиться секретами вмілої стрільби),
• потім раптово виявитися в зимовому Чарівному лісі (житло зими і снігу, тут можна навчитися робити з Олафом снігового ангела, заплести косу Ельзі та спробувати розтопити серце Снігової королеви),
• заглянути в Країну чудес (прогулятися по замкам і фортецям, позмагатися з Микитою Кожум’якою в боротьбі на руках, смикнути за хвостик Свинку Пеппі, помалювати з Мосту Деш і розповісти вірш Дідові Морозу),
• перенестися в Технополіс (куточок високих технологій з майбутнього, тут можна пограти з роботами і трансформерами, взяти участь в лабораторних експериментах з божевільним Професором, потиснути три пальці Черепашці-Нінздя),
• оселитися на Українському Хуторі (центр національної культури, тут можна буде особисто познайомитися і пограти з трьома козаками з мультсеріалу «Як козаки», здорованем граєм, коротуном Оком і силачем Туром),
• і зануритися в Морське царство (в очікуванні дітей, Кракена вже розпустив свої щупальця, Капітан Крюк вивчив найскладніші загадки, а Русалочка приготувала найчарівнішу посмішку).
У Музеї Казок можна стати безпосереднім учасником багатьох казок одночасно, подружиться як зі всесвітньо відомими, так і з суто українськими казковими героями. Наприклад, в цьому році зустрічі з дрібненькими шанувальниками чекатимуть майже 50 представників різних мультфільмів та казок, серед яких:

– Микита Кожум’яка,
– Джек Горобець,
– Малефісент,
– Фроузен,
– Джокер,
– Капітан Америка,
– Харлі Квін,
– Баба Яга,
– Ент,
– Аліса,
– Фея Вінкс,
– Капелюшник,
– Чахлик Невмерущий,
– Гендальф,
– Ніндзя-Черепашка,
– Порося Пеппа,
– Три козаки,
– Сніжна королева,
– Дід Мороз,
– А так само роботи, трансформери, ельфи, дріади, пірати, супергерої коміксів і багато інших героїв.

Новорічні заходи Музею Казок традиційно проходять в кінці грудня і на початку січня. Перша шоу-програма була створена в 2007 році. Вона називалася «Казкова Країна». Ексклюзивний концепт і незвичайна історія шоу відразу привернула до себе увагу батьків і дітей.

За словами організаторів Музею Казок, в концепції цього року 2016-2017 теж з’являться нововведення. Найочікуваніша – це поява в сюжеті національних героїв і чисто української локації. Крім того, постановка і пісні будуть озвучені українською мовою. Так, діти і дорослі, крім всесвітньо відомих героїв, зможуть познайомитися також з популярними українськими персонажами і відчути культуру рідного народу.

Проживаючи сюжетну лінію, діти усвідомлюють на власному досвіді вічні цінності добра і справедливості. Місією Музею Казок є передача дітям витоків моралі і духовної культури казок у вигляді здійснення їх в реальність. Бо, як запевняють організатори, і дорослим, і дітям краще запам’ятовується те, що вони пережили особисто.

З 23 грудня по 9 січня 2017 в Музеї Казок пройде інтерактивна новорічна казка

Місце проведення Музею Казок 2016-2017:
Київ, маркет молл Даринок, вул. Біломорська 1.

Квитки:

Постійно діють акції. Якщо купувати квитки заздалегідь – можна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *