З 26 травня по 26 червня в LERA LITVINOVA GALLERY пройде виставка надихає абстрактного живопису «Introверсія» Ольги Морозової

LERA LITVINOVA GALLERY представляють
виставку надихає абстрактного живопису «Introверсія» Ольги Морозової.

26 травня – 26 червня 2016 року
З 26 травня ви зможете зануритися в художнє дослідження Ольги Морозової «Introверсія».  Куратором виставки є директор LERA LITVINOVA GALLERY, мистецтвознавець Леонора Янко, яка провела більше 20ти міжнародних і вітчизняних проектів.

З 26 травня по 26 червня в LERA LITVINOVA GALLERY пройде виставка надихає абстрактного живопису «Introверсія» Ольги Морозової
Абстракціонізм часто викликає у глядача неоднозначні емоції, оскільки це протягом мистецтва, яке виключає матеріальну форму і відмовляється від видимої реальності. Недосвідчений глядач прагне знайти сюжет і логіку в творах, але абстрактний живопис – це гармонія кольору, форм і обсягу, не обмежена образами з реального світу …!
У порівнянні з іншими напрямками живопису, абстрактні картини здебільшого являють собою діалог з людською свідомістю, а не логічно осмислене зображення. Інтроверсія – це погляд у себе, власні почуття, які виникають в результаті цього діалогу.
Ольга Морозова – яскрава представниця нефігуративного живопису. Крім участі в українських і міжнародних виставках, її роботи зберігаються в Національному музеї-заповіднику «Софія Київська». Абсолютним самовираженням цієї колекційної художниці є унікальне поєднання кольорів обмежених контуром. Це її рушійна сила. Лише одним плямою, лінією, геометричною фігурою Ольга може передати перше враження і чисті емоції.
Серед суєти великого міста і безпереривного руху життя так важливо зупинитися і прислухатися до власних думок. «Introверсія» – це мислення, переживання, відчуття, інтуїція. Можливість побути наодинці з собою і заново осмислити прожитий день.
LERA LITVINOVA GALLERY запрошує вас побачити відображення всіх відтінків своєї душі в проекті «Introверсія».
Пр. Перемоги, 134-А, територія автосалону Infiniti.
З 10.00 до 19.00
Вхід вільний.
Контакти організаторів: www.llitvinova.com,
e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com
тел. 050 033 33 17

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *