З 28 по 30 вересня в КиївЕкспоПлазі відбудеться виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії “ISTWE”

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії “ISTWE”, яка пройде у Виставковому Центрі “КиївЕкспоПлаза” (м.Київ, вул. Салютна, 2-Б), з 28 по 30 вересня 2016 року.

З 28 по 30 вересня в КиївЕкспоПлазі відбудеться виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії "ISTWE"Міжнародна спеціалізована виставка “ISTWE” проводиться за підтримки Міні-стерства аграрної політики і продовольства України і є професійним меро-ством для учасників ринку енергозберігаючого обладнання, наукових розробок і со-тимчасових технологій виробництва, використання електричної, теплової та механічної енергії альтернативних, відновлювальних джерел енергії , до яких відносяться енергія сонячна, вітрова, геотермальна, енергія хвиль і припливів, гідроенергія, енергія біо-маси, газу з органічних відходів, газу каналізаційно-очисних станцій, біогазу, і вто-ковий енергетичні ресурси (доменний, коксовий гази, газ метан дегазації вугільних шахт, перетворення скидного енергопотенціалу технологічних процесів).

Тематичні розділи виставки:

– Енергозберігаюче обладнання;
– Альтернативне обладнання;
– Технології та установки для систем тепло- і водопостачання;
– Гідроенергетика – агрегати, установки, прилади, електростанції;
– Інжинірингові послуги, енергоаудит, енергоменеджмент і т.д .;

– Вітроенергетика – вітрові ферми;
– Вітроелектростанції, млини, вітродвигуни, вітрогенератори;
– Сонячна енергетика;
– Енергія біомаси;
– Біогазові установки та обладнання;
– Метеорологічне обладнання.

В рамках виставки:

Конференція «Сучасні технології масложирового виробництва» і «Енергозбері-гающих техніка і технології в АПК»

У діловій програмі будуть розглядатися актуальні питання галузі за участю отече-ських та іноземних фахівців.

Кожен учасник має можливість зустрітися з представниками наукової та практичної діяльності в області енергозберігаючого обладнання та альтернативної енергетики; під-писати контракти і розширити ринок збуту для своєї продукції. Всі учасники можуть виступила-пити з доповіддю на науково-практичному семінарі в рамках Міжнародної специализиро-ванній виставки “Іствью”.

Будемо раді бачити Вас учасником, партнером і гостем Міжнародної спеціалізованої виставки енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії “Іствью” у Виставковому Центрі “КиївЕкспоПлаза” (м.Київ, вул. Салютна, 2-Б), з 28 по 30 вересня 2016 року.

З повагою,
Оргкомітет
Тел / факс: 38044 593 19 01/02 / 03/04 /
info@agroinkom.com.ua
www.agroinkom.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *