До 4 вересня в Музеї історії Києва буде проходити виставка «Як не посварилися в Києві …»

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» і Історико-меморіальний музей М. Грушевського, Літературно-меморіальний музей М. Булгакова, Музей української діаспори, Музей Шолом-Алейхема, Музей О.Пушкіна, Музей шістдесятників представляють виставковий проект «Як не посварилися в Києві … »27 травня – 4 вересня.

До 4 вересня в Музеї історії Києва буде проходити виставка «Як не посварилися в Києві ...»Український історик Михайло Грушевський, класик російської літератури Олександр Пушкін, зірка балету паризької Гранд-опери Серж Лифар, письменник-містик Михайло Булгаков, співак єврейського народу Шолом-Алейхем і дисиденти-шістдесятники! Всі вони – безумовно талановиті люди. Але, що їх може об’єднувати? Адже жили вони в різний час, мали різні світогляди і сфери діяльності.
А об’єднує цих людей величний Київ! Місто, де вони жили, творили, шукали натхнення, вчилися і отримували славу. І, звичайно ж, їх приналежність до сім’ї музеїв історії міста Києва, яка, вже поза земним життям, «поріднила» наших героїв, переплела їх долі і запросила на спільну прогулянку улюбленим містом, але сучасним і іншим. Свята Софія, Театр опери, Перша київська гімназія, Університет Святого Володимира, Труханів острів, Андріївський узвіз, Володимирська гірка – це улюблені місця Києва наших героїв, а сама виставка – творчий результат пізнавальної прогулянки ними головних героїв шести київських музеїв.

Екскурсія по Києву видатних історичних постатей – це не просто знайомство з улюбленими куточками столиці, а й пізнання традицій і побуту міста, спогади про захоплюючі епізоди їхнього життя, діалоги і суперечки, що траплялися між видатними особистостями. Кожен з героїв любив Київ по-своєму, але любов ця була щирою і сильною.
У виставковому проекті використані меморіальні експонати шести музеїв.

Відкриття виставки – 27 травня 2016 о 16:00
в музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва»
(Вул. Б. Хмельницького, 7, станція метро «Театральна»).
Попередня акредитація ЗМІ – обов’язкова!
Контактна особа – Ілона (096) 906-51-89
Куратор виставки – Оксана (050) 334-45-04

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *