8 – 10 лютого в КиївЕкспоПлазі відбудеться 32-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

Виставковий сезон відкрито!
Що: 32 Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion
Де: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»
Коли: 8 – 10 лютий 2017 року

8 - 10 лютого в КиївЕкспоПлазі відбудеться 32-й Міжнародний фестиваль моди Kyiv FashionВже стало справжньою традицією відкривати новий виставковий сезон міжнародним фестивалем моди Kyiv Fashion. Саме ця виставка, маючи багаторічну історію, є трендсеттером fashion-індустрії України. Тут відкриваються нові імена і бренди, створюються фешн-проекти, народжуються і реалізовуються цікаві ідеї. Для багатьох майданчик Kyiv Fashion стала успішним стартом в фешн-бізнесі.

Отже, що приготував нам 32 Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion?

Його учасниками стануть близько 500 брендів з України, Туреччини, Франції, Латвії, Польщі, Китаю, Іспанії.

Площа виставки 9000 кв.м.

Фестиваль представить близько 30 фешн дефіле дизайнерських і промислових колекцій.
Близько 20 івентів для фахівців галузі.

Kyiv Fashion – ультрамодний подія, яку не можна пропустити. Напередодні весни фестиваль представить тренди і новинки в світі моди, сучасні колекції від провідних компаній України та Європи.

Традиційно виставка Kyiv Fashion консолідує прагнення організаторів і її учасників до об’єднання в рамках одного події всіх основних гравців і сегментів легкої промисловості, з тим, щоб створити унікальну, творчу атмосферу, яка сприяє розвитку бізнесу. Тематичні експозиції виставки: «Салон білизни», «Салон шкіри та хутра», «Київ Текстиль», Kyiv Fashion Kids, «Купуй Fashion Бізнес», Handmade Fashion. Таким чином, фестиваль відображає кожен сектор, охоплюючи всі компоненти індустрії і демонструючи весь обсяг пропозиції ринку. Неповторна атмосфера, свіжі ідеї, креативний підхід і неординарне бачення – головні відмінні риси Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion.

Незмінною «фішкою» Kyiv Fashion є його івент-програма, яка в цьому році буде представлена ​​такими заходами:

• Fashion-дефіле колекцій українських та зарубіжних дизайнерів і торгових марок.
• Конкурс ескізів одягу «Золотий розчерк». Конкурс проводиться в 2 номінаціях: STREET FASHION – колекція ескізів одягу Pret-a-Porter і SUN FASHION – колекція ескізів пляжного одягу.

• Fashion-проект молодих дизайнерів Young Fashion Line, який включає в себе з демонстрацію колекцій одягу на стенді і подіумі. У показі візьмуть участь студенти та випускники вищих навчальних закладів, багато з них мають власні зареєстровані торгові марки одягу, ательє, студії, а також юніори – учні студій та шкіл моди, середніх спеціальних установ.

• Всеукраїнський конкурс «Шкільна країна – Україна», проведення якого, сприяє просуванню фірмового стилю шкільної форми в освітніх установах.

• Круглий стіл «Розвиток державно-приватного партнерства в легкій промисловості України». За участю Міністерства освіти і науки.

• Майстер-клас про просування fashion в соціальних мережах «Красиві продажу в соціальних мережах». Практичні рекомендації, які реально працюють інструменти.

• Майстер-клас «Брендинг і PR в індустрії моди».

• Доповідь “Український ринок білизни: стан і перспективи” та огляд кращих пропозицій нижньої білизни, купальників і панчішно-шкарпеткові продукції від українських і європейських постачальників для українського роздробу.

Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion, відображаючи тенденції і напрямки розвитку в галузі, сприяє вирішенню що стоять перед українською fashion-індустрією завдань і є зручною b-2-b майданчиком для пошуку партнерів та ефективної роботи байеров, виробників, постачальників, професійних дизайнерів, модельєрів і стилістів .

Детальна інформація на сайті виставки: www.kyivfashion.kiev.ua
Контактна інформація дирекції виставки Kyiv Fashion:
Тел. / Факс: +38 (044) 461 93 40, +38 (044) 490 62 01
е-mail: style@kmkya.kiev.ua

Місце проведення:
Виставковий центр «Київ Експо Плаза», вул. Салютна, 2-б, м Київ, Україна
Замовлення запрошення на сайті: www.invitation.kiev.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *