7 – 9 вересня в КиївЕкспоПлазі відбудеться 31-й міжнародний фестиваль моди KYIV FASHION

7 – 9 вересня 2016 року в Києві пройде велика подія в сфері моди – 31-й міжнародний фестиваль моди KYIV FASHION.

Фестиваль моди KYIV FASHION традиційно є найважливішим b-2-b заходом в сфері моди і краси.
7 - 9 вересня в КиївЕкспоПлазі пройде 31-й міжнародний фестиваль моди KYIV FASHIONДана міжнародна виставка KYIV FASHION дозволить об’єднати понад триста вітчизняних і зарубіжних виробників, багато з яких покажуть вам трендові моделі сучасного одягу і аксесуарів. Якісний текстиль, нові технології крою та сучасне швейне обладнання від лідерів індустрії будуть представлені провідними компаніями індустрії.
KYIV FASHION – кориснмй бізнес-майданчик, який дозволить анонсувати потенціал розвитку fashion індустрії, а також допоможе представити свій бізнес на вітчизняному ринку для іноземців.
На виставці KYIV FASHION будуть присутні такі експозиції як: «Салон білизни», «Салон шкіри та хутра», «Київ Текстиль», Kyiv Fashion Kids, «Купуй Fashion Бізнес», Handmade Fashion, Eco & Ethno Fashion. Також восени буде проведена єдина в Україні щорічна виставка швейного обладнання «Експо Техмаш».
Крім того, в рамках міжнародного фестивалю моди KYIV FASHION відбудеться традиційний конкурс модного одягу «Автограф», який не тільки продемонструє мистецтво модельєрів-дизайнерів в поєднанні новітніх тенденцій моди з сучасними технологіями, а й дозволить встановити взаємовигідні контакти.7 – 9 вересня в КиївЕкспоПлазі пройде 31-й міжнародний фестиваль моди KYIV FASHION

В рамках подіумної програми Fashion Show, будуть організовані барвисті і яскраві покази останніх колекцій жіночого, чоловічого, дитячого одягу та білизни від українських і зарубіжних компаній. В рамках подіумних показів, компанії презентують головні сезонні тренди, а також – найактуальніші тенденції в світі моди в цілому і безпосередньо на модному ринку України.

7 – 9 вересня в КиївЕкспоПлазі пройде 31-й міжнародний фестиваль моди KYIV FASHION
Завдяки своїй насиченій бізнес-програмі, учасників та гостей міжнародної виставки KYIV FASHION чекає маса відкриттів і цікавих ідей. Організатори запропонують актуальну і ефективну серію семінарів і бізнес зустрічей, а на практичних і спеціалізованих лекціях слухачі зможуть ознайомитися з ключовими тенденціями стилю і проаналізувати сучасну моду в контексті сезонних змін і модних течій та більш детально розглянути сучасні інструменти в управлінні магазином і торговим персоналом.

Очікується, що осінній фестиваль моди KYIV FASHION відвідає понад 11 тисяч відвідувачів з України, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Детальну інформацію про фестиваль можна дізнатися на офіційному сайті: www.kyivfashion.kiev.ua/ також по тел. / Факсу: +38 (044) 461 93 40, +38 (044) 490 62 01, адресою офісу: Багговутівська, 17- 21, 4 поверх (час роботи: 9:00 -18: 00) та електронною адресою: sasha@kmkya.kiev.ua
Організатор фестивалю KYIV FASHION – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *