З 2 по 21 червня в галереї Парсуна пройде виставка Анастасії Подерв’янської «Лялька. Мірор. Капелюх. »

У галереї Парсуна в червневій експозиції новий арт-проект Анастасії Подерв’янської.

В одному проекті представлені ляльки, авторські капелюхи і дзеркала – відображають два світи – реальний і фантомів. Дзеркала в З 2 по 21 червня в галереї Парсуна пройде виставка Анастасії Подерв'янської «Лялька. Мірор. Капелюх. »старовинних рамах, в них, кожен хто заходить – бачить своє відображення. Це головний принцип сучасного мистецтва, коли глядач не є звичайним спостерігачем, а є безпосереднім учасником події. Ідея проекту – об’єднання творця і глядача.

«Лялька. Міррор. Капелюх. »

Лялька. Вона не іграшка і не скульптура, а не театральна маріонетка і не маска – відкритий «портал» до ідеального світу мрій та фантазій. Об’єкт для споглядання, – лялька вражає зовсім не іграшковим поглядом, характером і загадкової привабливістю.
Анастасія розповідає, що робила іграшки з самого дитинства. Спочатку це були текстильні ляльки для батьків на свята. Згодом художниця вирішила створити ляльок, схожих на фарфорових початку ХХ століття, які називалися china doll. Все почалося з захоплення чорно-білими фотографіями 1900 – 1920 років, на яких зображені жінки в пеньюарах, мереживній одязі і екстравагантних капелюшках. Під впливом старовинних фотографій, Анастасія відтворила в ляльках настрій і моду того часу.
Інтереси капелюшками почалося з колекції авторських ексцентричних вінків. Саме повна свобода творчості дозволяє художниці творити за велінням серця, змінювати і комбінувати матеріали – вовна і льон, бавовна, листя і гілки дерев, трави, пір’я птахів тощо. «На жаль, сьогодні в Україні немає культури носіння капелюхів, люди соромляться виділитися з натовпу», – шкодує автор.
Таким чином експозиція об’єднала теплі душевні, романтичні і провокаційні твори.
Роботи Анастасії Подерв’янської захоплюють і закохує глядача, вражають різноманітністю несподіваних задумів і віртуозністю виконання.

про автора
За додатковою інформацією, коментарями учасників подій і фотоматеріалами звертайтеся:

тел. 044425 24 15, 097 494 08 65, e-mail: nk@parsuna.ua

Слідкуйте за новинами галереї на сайті parsuna.ua і на сторінці в facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *