З 13 по 27 травня в галерея «Парсуна» проходить виставка живопису української художниці Любов Кімбел-Добровольської

Шановні пані та панове! Галерея «Парсуна» запрошує на виставку живопису української художниці з Туманного Альбіону Любов Кімбел-Добровольської. Виставка триватиме з 13.05 – 27.05.

З 13 по 27 травня в галерея «Парсуна» проходить виставка живопису української художниці Любов Кімбел-Добровольської“ЄДНІСТЬ ПРИРОДИ” і схожість дерев Англії і України Кента і Києва.

Нинішня виставка в галереї Парсуна – це творча робота української художниці з Туманного Альбіону Любов Кімбел-Добровольської.

Перш за все слід зазначити актуальність виставки по сьогоднішній ситуації в Україні. Долею обставин художниця виявилася за межами рідної держави. Однак пориви душі і хвилювання серця звучали нотками українського, рідного, землю батьків і дідів. Джерелом натхнення стає саме народна українська традиція і рідна батьківщина в цілому в різних її творчих інтерпретаціях. Народна традиція має втілення в орнаментованих візерунках творчих полотен Любові Кімбел.

Любов Кімбел – Добровольська народилася в 1946 році в мальовничому селі Літки під Києвом в багатодітній родині. З раннього дитинства розкрився творчий талант майбутньої художниці. Після здобуття середньої освіти працювала на кіностудії науково-популярних фільмів. Як диспетчер лабораторії працювала з різними режисерами і операторами, зокрема А. Роднянським, М. Давиденко. Згодом на запрошення.

Автор виставки
Автор виставки

І.Д. Лимаря працювала над мультиплікаційними фільмами з відомими режисерами і художниками як В. Дахно, Д. Черкаський, Є. Кирич, Р. Сахалтуєв і іншими. Дирекція щиро поважала її сумлінну і професійну працю.

Після 30-ти років роботи в студії, волею долі Любов Кімбел виявилася за межами рідної держави. Однак ні в якому разі не покидала кисті. Працювала в жанрах натюрморту і абстрактної композиції. Протягом 5-ти років навчалася в коледжі народного мистецтва Тонбридж Уеллс-Кент. Твори художниці з тих пір і по сьогоднішній день експонуються на багатьох виставках в приватних галереях в Кенті. Вона входить в художнє середовище Туманного Альбіону.

Тому, в травневій експозиції галереї Парсуна, маємо можливість насолоджуватися яскравими кольоровими фарбами живопису Любові Кімбел. Полотнами повними оптимізмом і життєрадість, створеними від щирого серця, з захопленням і насолодою, творами, які передають позитивну енергію людям.

Слідкуйте за новинами галереї на сайті parsuna і на сторінці в facebook

Ваша Парсуна.

Поділ, вул. Хорива, 43.
Тел.: (044) 425 24 15; (097) 494 08 65.

Галерея працює: вівторок. – Суббота. 10.00 – 17.00
понеділок., неділя. – Вих.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *