17-19 лютого в МВЦ відбудеться XIII Салон ляльок “Модна лялька”

«Модна лялька» – це вже XIII виставка салону ляльок, яка відбудеться в МВЦ 17-19 лютого 2017 року. Учасниками цього заходу стануть 150 майстрів, які будуть представляти Україну, США і різні країни Європи. У відвідувачів виставки є унікальна можливість 17-19 лютого в МВЦ відбудеться XIII Салон ляльок "Модна лялька"познайомиться з роботами Марлен Верхельст. Вона являє голландську школу створення ляльок, тому в її роботах можна побачити віяння і тенденції цієї школи.

Паралельно з салоном «Модна лялька» працюватимуть цікаві виставки і фестивалі, на яких ви можете познайомитися з різними техніками ручних робіт. Це і вироби з повсті, з бісеру, вишивки та плетіння. Відомі дизайнери будуть проводити для відвідувачів майстер-класи, тому ви зможете винести масу вражень і нових умінь.
За офіційними телефонами ви зможете зв’язатися з організаторами цього феєричного заходу і стати його частиною як майстер або глядач. «Модна лялька» – це подія для дітей та дорослих. Діти зможуть побачити справжній казковий світ ляльок, а дорослі – відкрити для себе нові захоплення.
Обов’язковими відвідувачами таких виставок є представники салонів і магазинів, що займаються продажем виробів ручної роботи. Тому для майстрів України та зарубіжжя це шанс заявити про себе і стати відомим. Такі заходи створюють стиль і тенденції в подібних видах діяльності, тому якщо ви цікавитеся цим, варто обов’язково стати учасником такого культурного події. А для деяких відвідувачів це може стати справжнім сімейним святом, яке принесе цікаві зустрічі і яскраві емоції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *