13-15 жовтня у виставковому центрі «AККО Інтернешнл» відбудеться спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок»

Спеціалізована виставка

Дати проведення: 13-15 жовтня 2016 р.
Місце: м. Київ, виставковий центр «AККО Інтернешнл»
( пр. Перемоги, 40-Б; парк ім. Пушкіна)

13-15 жовтня у виставковому центрі «AККО Інтернешнл» відбудеться спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок»«Український музичний ярмарок» – це унікальний всеукраїнський музичний форум, на якому традиційно представлено найновіші вітчизняні та світові розробки виробників музичних інструментів, професійного звукового та світлового обладнання, сценічних конструкцій.

З 1993 року «Український музичний ярмарок» стає однією з провідних музичних виставок у Східній Європі. Лише тут можна знайти повний асортимент продукції та послуг, необхідних для створення і просування музичного бізнесу; разом з тим, лише тут можна полинути в надзвичайну атмосферу поєднання бізнесу, навчання, креативу та розваг.

«Український музичний ярмарок – 2016» спрямований на розвиток інноваційних технологій і традиційно презентує:

• Професійне звукове обладнання: акустичні системи та обладнання, спеціалізоване обладнання для студій звукозапису та конференц-залів, обладнання для концертних майданчиків тощо;
• Професійне світлове та медійне устаткування: світлові та лазерні ефекти і технології, сценічне й архітектурне освітлення, проекційне та відео устаткування;
• Проектування та дизайн звукових та світлових комплексів будь-якої складності;
• DJ обладнання;
• Сценічні конструкції та обладнання: проектування та виготовлення ;
• Музичні інструменти для професіоналів та початківців: від акустичних до електронних;
• Вироби народних майстрів
• Спеціалізоване програмне забезпечення;
• Спеціальна та музична література
• Аксесуари

До участі у виставці запрошуються: дистриб’ютори та виробники професійного звукового і світлового обладнання, сценічних конструкцій, музичних інструментів; сервісні та прокатні компанії; продюсерські центри; студії звукозапису; профільні асоціації та творчі спілки; організатори концертів і фестивалів, спеціалізовані засоби масової інформації; видавці музичної літератури, профільні учбові заклади тощо.

Цього року «Український музичний ярмарок» відбудеться за новою для нього адресою:
це – сучасний виставковий комплекс «AККО Інтернешнл»: м. Київ, пр. Перемоги, 40-Б;

Виставка презентуватиме відвідувачам новий дизайн, інтерактивний формат і планує зібрати рекордну кількість брендів-учасників.

«Український музичний ярмарок» запрошує спеціалістів державних установ, театрів, телерадіокомпаній, концертних та конференц-залів, спортивних і культових споруд, кінотеатрів, ресторанів, барів, клубів, проектних, будівельних компаній відвідати виставку та ознайомитися з найновішими технічними досягненнями галузі, провести час з користю та задоволенням.

Під час виставки кожен відвідувач зможе отримати фахову консультацію з усіх цікавих йому питань, спробувати пограти на будь-якому музичному інструменті, відвідати безкоштовні професійні майстер-класи, семінари та лекції від визнаних експертів, продюсерів, музикантів, керівників профільних асоціацій.

Організатор виставки: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів». Виставка проходить за традиційної підтримки Міністерства культури України.

Дирекція виставки:

тел.: +38 (044) 227 2182, 227-1140
+38 (050) 410-5520
+38 (066) 726-1560
e-mail: george@prosoundlight.kiev.ua
сайт: http://muz-yarmarok.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *