3-6 березня в МВЦ відбудеться ювілейна виставка “Мисливство та рибальство”

ЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКА «ОХОТА І РИБАЛКА», Видовищне шоу ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ВОДІННЯ 3-6 БЕРЕЗНЯ 2016 року
МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР
м.Київ, Броварський проспект, 15
Додаткова інформація:

3-6 березня в МВЦ відбудеться ювілейна виставка "Мисливство та рибальство"Тел. +38 (044) 272-28-05, сайт: ucciexpo.com.ua

Найбільша в Україні, а в цьому році вже 30-я Міжнародна Ювілейна спеціалізована виставка приладдя, аксесуарів для полювання та рибальства відбудеться в Києві в Міжнародному виставковому центрі з 3 по 6 березня 2016. Традиційно, організатором виставки виступає Торгово-промислова палата України . Очікується, що «Мисливство та рибальство» відвідають понад 250 тис. Чоловік.

Понад 70 компаній-експонатів з різних країн продемонструють кращі зразки своїх товарів і послуг в сфері мисливського та рибальського спорядження і аксесуарів, зброї, спеціального обладнання, технічних і транспортних засобів, рибальського і мисливського туризму, активного відпочинку, тематичної літератури. Серед учасників цього року – такі відомі компанії як ІБІС, Voblerok, «Риболовсервіс», Winner Automotive і інші.

Представники відомих торгових марок проведуть також майстер-класи та презентації по використанню спорядження для риболовлі, полювання, підводного полювання, туризму і активного відпочинку.

Особливу увагу в цьому році буде приділено новинкам мототехніки для пересування в умовах рибалки і полювання, занять екстремальними видами спорту. Також вперше буде проведено видовищне шоу екстремального водіння від центру підвищення водійської майстерності «КАРБОН».

Виставка є найавторитетнішим заходом мисливської та рибальської тематики в Україні. Давно стало доброю традицією проводити її два рази на рік – ранньої весни і восени. Участь і відвідування виставки надає можливість безпосередньо встановити контакти і поспілкуватися з постачальниками і виробниками товарів.

Основні тематичні розділи виставки:

– Зброя для полювання і спорту;

– Холодна зброя;

– Мисливські і спортивні патрони;

– Снасті і товари для риболовлі та полювання;

– Для догляду за зброєю;

– Одяг та взуття для полювання і риболовлі;

– Оптичні приціли, біноклі, окуляри;

– Обладнання для навігації;

– Таксидермія;

– Активний туризм;

– Сувенірна і подарункова продукція;

– Відеофільми про рибалку та полювання, друкована продукція;

Протягом чотирьох днів роботи виставки буде працювати дитяча кімната з аніматорами, які подарують дітям чудовий настрій і конкурси з подарунками від організаторів та учасників виставки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *