З 25 листопада до 22 січня 2017 в арт центрі Я.Гретера відбудеться виставка японської каліграфії NEO CALLIGRAPHY і Rairyu Project

Арт-центр Якова Гретера вперше представляє масштабний проект японської каліграфії та концептуальних інсталяцій унікального українського Райрю Проджект.

Райрю – це не просто мистецтво, а й певний рух, спосіб життя, який відтворює багатий духовний світ, дозволяючи заглянути в З 25 листопада до 22 січня 2017 в арт центрі Я.Гретера відбудеться виставка японської каліграфії NEO CALLIGRAPHY і Rairyu Projectфундаментальні принципи реальності і пізнання відносин людини і світу. При вивченні класичної каліграфії у художника виникла ідея створити роботу, в якій неможливо провести грань між ієрогліфом-знаком, і його мальовничим чином, який допоміг би глядачеві візуально сприйняти роботу, не розуміючи значення, фактично об’єднує східне і західне мистецтво. В кінцевому підсумку був створений новий стиль – «Нео-каліграфія». Глядач буквально змушений вгадувати істинний сенс роботи, одночасно автор фактично встановлює візуальне спілкування з глядачем, і демонструє якийсь світ, який відволікає від реальності і призводить до поглибленого роздуму, духовної істини, іншої ідеї. «Призма», яку майстер вкладає в кожну роботу, дозволяє телепортувати глядача з матеріального світу в духовний. Мазки пензля, лінії, багаторазове повторення способу, контур, контраст, несподіване розташування об’єкта в просторі, химерна забарвлення і реструктуризація кожної з тим роблять роботу неповторною і унікальною.

Про Нео-каліграфії: Це мистецтво оформлення японських ієрогліфів-знаків в експресивної, гармонійної і майстерною манері, що додає їм зовнішній вигляд, який би допоміг глядачеві сприйняти їх візуально, не знаючи сенсу. Це абсолютно новий вид мистецтва, який був створений на базі класичної японської та китайської каліграфії з елементами живопису, поп-арту, стріт-арту, графіки та графіті. При цьому дотримуються обов’язкові канони, які закладалися століттями. Нео-каліграфія вимагає від автора максимальної зосередженості і спонтанності виконання, а також необмеженої фантазії і почуття гумору.

З радістю чекаємо вас на відкриття, яке відбудеться 25 листопада о 19:30.
У програмі вечора зустріч з Райрю Проджект, майстер-клас, діджейсети і фуршет!

Виставка триватиме до 22 січня 2017 года!

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх
Режим роботи: щодня з 11:00 до 21:00
Інформація за тел .: 200-07-60

У вкладеннях повна інформація про проект!
Хто більш зацікавлений в даній темі чекаємо зворотного зв’язку!

Просимо опублікувати матеріал на своїх ресурсах і надіслати посилання на публікацію / верстку.

Дякуємо!

www.greter-art.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *