З 18 грудня по 8 січня 2017 року в Українському Домі відбудуться новорічні свята

Зима – це час, коли оживає справжня казка. І в Українському домі з 18 грудня до 8 січня вам це готові доводити. У ці дні буде відтворений справжній Сонячне місто, де буде проводитися спектакль про Незнайку. Проводитимуться наукові експерименти, а за лаштунками відбудеться екскурсія.

З 18 грудня по 8 січня 2017 року в Українському Домі відбудуться новорічні святаТериторію експериментів займе «Еврика», яка є лідером з проведення подібних розважальних програм як для дітей, так і для дорослих. Спеціально для святкових новорічних днів створено виставу «Де я його бачив?». Разом з учасниками вистави глядачі зможуть згадати, як важливо здійснювати добрі безкорисливі вчинки.
Режисером-постановником програми став Анатоль Фон-Філандрі, який вклав в спектакль всю душу. Акторський склад представлений молодими артистами, ведучими «Еврики». А ще учасником вистави став народний артист Шептекита Валерій Іванович.
Для України це перший захід такого формату, через фото- і відеорепортажі можна повністю ознайомитися з усіма етапами зйомки. На сторінках в соціальних мережах ви також можете знайти повну інформацію.
«Де я його бачив?» – Це не просто казка. Це частина заходу, де глядачі зможуть відвідати казковий місто. Проводитимуться майстер-класи від «Шоколадній фабрики». Передбачено наявність яскравої зони для фото під назвою «Площа виконання бажань». А з творчою групою всі бажаючі зможуть зустрітися «Порталі закулісся», де ви отримаєте унікальну можливість розіграти з акторами деякі діалоги і фрагменти вистави. «Лабораторія свята» – це місце, де можна буде стати глядачем і учасником наукових експериментів.
Ви можете прийти до Українського дому з 18 грудня по 8 січня і зануритися в атмосферу свята. Вхід вільний щодня о 11.00 і 16.00. Весь спектакль тривати 70 хвилин, а програма закулісся займає 45 хвилин. Так що купуйте квитки і стаєте учасниками цього незвичайного дійства. На сайті «Еврика» ви можете дізнатися всю інформацію про покупку квитків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *