1-4 лютого в МВЦ відбудеться спеціалізована виставка садово-паркового благоустрою Outdoor Trade Show

VI Спеціалізована виставка садово-паркового благоустрою Outdoor Trade Show, яка буде проводитися в МВЦ 1-4 лютого, має дуже широку тематику. Так, в її розділах ви зможете побачити наступні напрямки: садова техніка і інструменти; меблі для саду і парку; 1-4 лютого в МВЦ відбудеться спеціалізована виставка садово-паркового благоустрою Outdoor Trade Showспеціальне садово-паркове освітлення; дизайн ландшафту; малі архітектурні форми, які використовуються в садово-парковому дизайні; художня ковка; атрибутика барбекю.

Формат цього заходу – В2В, тобто спрямованість на оптові закупівлі. Передбачається БАЙЄРСЬКА програма, яка націлена на залучення закупівельників вироблених товарів і дистриб’юторів компаній, а також роздрібних операторів, які працюють в сфері ландшафтно-паркового дизайну.

Організатори запрошують учасників з усіх регіонів країни, а також з-за її меж, що дає можливість обмінюватися досвідом і укладати нові вигідні угоди. Пропонується розділ галереї новинок, а також ділова програма, яка охоплює семінари і тренінги, які допоможуть налагодити свій бізнес і виробництво.

Серед учасників заходу будуть представники оптових компаній, архітектори та ландшафтні дизайнери. Також передбачається активне відвідування виставки представниками меблевих салонів, салонів світла, працівників лісових господарств, співробітників флористичних салонів і оздоровчих центрів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *