З 14 по 17 вересня в МВЦ відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для будинку ProMaisonShow

Виставка ProMaisonShow є популярним майданчиком для зустрічі відомих виробників і дилерів подарунків і товарів для будинку і офісу!

З 14 по 17 вересня в МВЦ буде проходити Міжнародна виставка подарунків і товарів для будинку ProMaisonShow, організатором З 14 по 17 вересня в МВЦ пройде Міжнародна виставка подарунків і товарів для будинку ProMaisonShowякої є компанія «Парус Експо Медіа».

ProMaisonShow – найпрестижніша виставка, одна з найпопулярніших в області подарунково-сувенірної продукції в Україні. На заході ви познайомитеся з новими і вже відомими всім брендами і представленої ними продукцією.

Учасниками стануть понад 150 фірм, серед яких братимуть участь такі компанії як Elisey, La Prida, «Ивман», «Заморські подарунки», «Перезентвіль», «Світ сувенірів», «Світ подарунків», «Сувенір Престиж» і багато інших, які представлять елітні подарунки, сувеніри, прикраси та біжутерію, посуд і розкішну упаковку для різноманітних товарів.

Для тих, хто шукає нові рішення в сфері облаштування будинку або квартири, будуть представлені цікаві ідеї від фірм LoraShen, Decor el Home, Flowers Décor, Verigos, Scorpio, Laura Home, LiMaSo, Woodville, Villa Grazia, «Аннаіс», «Актівтрейд» , «Аполо», «Меледу». Асортимент товарів для кухні, сервірування буде представлений такими брендами як SNT, Elen Decor, Risoli, Посуд De Luxe, Fissman, Impel, Bohemia s.r.o., «Німан», «Мікс», «Силумін».

Відвідувачів виставки чекає цікава бізнес програма, семінари, тренінги та майстер-класи.
Так, експерт-практик Вікторія Прудникова поділиться секретами мерчендайзингу в сфері продажів предметів декору та інтер’єру, а також проведе майстер-клас із прикрашання ялинок. Бізнес-тренер по переговорам і продажу Максим Голубєв розповість про цілі, етапи та закони сфери продажів, а також наведе приклади якісних продажів. Бізнес-консультант Світлана Прохоровская розкриє секрети по збільшенню продажів подарунків, декору і предметів інтер’єру в соціальних мережах. Про стан і перспективи розвитку ринку українських сувенірів розповість Президент Асоціації Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України Максим Коробка, а трендами fashion і арт-дизайну в рекламному сегменті поділитися Наталія Волошина. Вперше в рамках виставки відбудеться круглий стіл «Участь в міжнародних виставках: митне оформлення, забудова стендів і логістика», яке орієнтоване на керівників і менеджерів компаній, що планують взяти участь у виставках за кордоном.
Учасники ділової програми матимуть можливість прослухати виступи провідних експертів, обмінятися досвідом з колегами, встановити перспективні ділові контакти, а також отримати практичні рекомендації щодо розвитку бізнесу.
Щодня на центральній сцені відбуватимуться майстер-класи, шоу-покази та презентації провідних флористів, дизайнерів, декораторів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва, відвідавши які кожен з учасників і відвідувачів зможе отримати масу корисної інформації.

Яскравими подіями виставки стануть конкурси:
– IX Всеукраїнський конкурс флористичних інтер’єрних об’єктів «Акценти осені»
– «Вернісаж святкових сервіровок»
– «Осінній натюрморт»

Одночасно в ці дати відбудеться VI Міжнародна виставка Christmas Trade Show, яка щорічно збирає на одному майданчику провідних вітчизняних виробників і постачальників новорічної продукції. Учасники виставки: BonaDi, «Квазар», «Коза Дереза», «Сіга Груп», ПП Костинюк, ТМ «Новогодько», «Лоза і Кераміка», «Юзва», «Юріта» запропонують відвідувачам: штучні ялини, мішуру, гірлянди, новорічні іграшки, різдвяний декор, декоративні свічки, карнавальні костюми, ілюмінацію, піротехніку і багато іншого. Традиційно виставку буде супроводжувати Хіт-парад новорічних ялинок і вибори кращої ялинки року, де свої креативні можливості в оформленні Новорічних красунь зможуть продемонструвати дизайнери, декоратори, флористи і прості любителі, і цінителі даної майстерності.
Виставки компанії «Парус Експо Медіа» – ідеальний діловий майданчик для презентації нових торгових марок, а також ознайомлення з тенденціями розвитку галузі. Щорічно, осінній проект збирає на одному майданчику широке коло професійної аудиторії з усієї України та країн ближнього зарубіжжя.
Не пропустіть можливість представити свою компанію на провідній виставці подарунків і товарів для будинку ProMaisonShow!

З питань участі звертайтесь:
Виставкова компанія «Парус Експо Медіа»
Телефон: +380 (44) 484-68-91
e-mail: expo@pem.com.uа
www.pem.com.ua

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
(М.Київ, Броварський пр-т, 15)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *