1-4 лютого в МВЦ відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для будинку Promaisonshow (весна)

1-4 лютого в МВЦ відбудеться Promaisonshow – Міжнародна виставка подарунків і товарів для будинку. На сьогодні в Україні це наймасштабніший захід такої тематики, яке приваблює учасників з різних сфер діяльності. цей формат

1-4 лютого в МВЦ відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для будинку Promaisonshow (весна)роботи дуже ефективний, оскільки передбачає комплексний підхід і гармонійно поєднує в собі діловий і демонстраційний підходи.
Відвідувачі зможуть побачити дуже широкий вибір подарочно-сувенірної продукції високої якості і нестандартного оформлення. Також будуть запропоновані модні аксесуари, прикраси. Особливий інтерес залучать авторські вироби.

Організатори пропонують оцінити якість і оформлення посуду і з різних матеріалів, наприклад, зі сталі, чавуну або скла, товарів побутового призначення, інвентарю для прибирання будинку. Також можна буде побачити новинки серед миючих засобів та побутової хімії.

Окремі сектори будуть присвячені флористики, освітлювальних приладів для будинку, домашнього текстилю, декоративних меблів і багато чому іншому, що робить будинок красивим, стильним і затишним.
Організатори виставки розраховують на проведення продуктивного діалогу вітчизняними та іноземними виробниками, які можуть поділитися досвідом і обмінятися думками про нові тенденції розвитку цієї сфери. Це унікальна можливість налагодити міцні контакти, які можуть стати корисними не тільки готельним підприємствам, а й країнам.

«Парус Експо Медіа» є організатором цього дійства і по праву визнається кращим оператором виставкових проектів. З питань участі в проекті необхідно звертатися до відділу виставок за офіційним телефону або через електронну пошту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *