Виставка-розпродаж штучних ялинок онлайн

У сучасному світі останнім трендом є прикраса будинку штучною ялинкою – це пов’язано не тільки із захистом навколишнього середовища. Сучасні технології настільки зробили крок вперед, що штучні ялини і сосни дуже важко відрізнити від справжніх.

Виставка-розпродаж штучних ялинок онлайнЛиті ялинки є гордістю нашої компанії. Ми є єдиним в Україні виробником такого рівня продукції, наші Ялинки завоювали чимало нагород на міжнародних виставках. Ціни, звичайно, нижче ніж у європейських аналогів.

Гілочки такої ялинки відливаються в окремих формах, а потім збираються разом. Є ялинки наприклад «Канада» http://elka.kiev.ua/?mod=catalog&id=1176, де присутні голочки різних кольорів (комбіновані гілки) це додає особливого шарму. Ще одним з переваг литої ялинки «канада» є її стрункість: вона внизу не дуже широка, що безсумнівно є плюсом якщо йдеться про економію місця в будинку та іграшок відповідно.

Також хочемо звернути вашу увагу на ялинку «Модерн» – це новинка сезону 2015р. http://elka.kiev.ua/?mod=catalog&id=1136 її особливістю є комбінація недорогих гілок з ПВХ ближче до стовбура дерева, а на кінцях литі гілки із пластику й силікону, за рахунок цього прийому Ялинка стає на 30% дешевше , ніж, якби, була повністю литою, а зовнішній вигляд не страждає.

Важливий ще й той факт, що лита ялина безпечна для дітей. Речовини, з яких виготовляють литі ялинки, не викликають алергії та астми.
У нас зібрані всі основні види хвойних красунь, від Блакитної Європейської Ялинки до Канадської Сосни. Ви будете вражені деталізацією кожної хвоїнки і дерева в цілому.

Телефон для довідок: 067-406-26-27

Ми знаходимося в Києві на вул. О. Гончара 4, магазин подарунків “Босстон”

Сайт: elka.kiev.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *