5-7 квітня в Acco International відбудеться 17-я Виставка канцелярських товарів і приладдя для офісу “СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2017”

5-7 квітня відбудеться Виставка канцелярських товарів і приладдя для офісу «СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2017». Це буде вже 17 захід такої тематики. Все буде організовано в Acco International, куди можуть прийти всі, хто цікавиться.

5-7 квітня в Acco International відбудеться 17-я Виставка канцелярських товарів і приладдя для офісу "СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2017"Виставка має дуже широку тематику. Тут виробники представлять канцелярську продукцію для школи, художньої творчості і діловодства. Також ви зможете побачити безліч пропозицій подарункової продукції та сувенірів. На спеціальних стендах будуть розміщені розробки українських і зарубіжних брендів. Національні виробники дивують своєю креативним підходом і багатством ідей.

«Світ Канцелярії» – це не просто виставка, це захід, який передбачає невимушене спілкування з тими, кому цікава ця сфера. Виробники, дистриб’ютори та представники фірм і кампаній можуть провести невимушену розмову про шляхи розвитку канцелярського справи. Це позитивно відбивається на створенні щільних ділових контактів.

У товарній групі будуть представлені наступні сектори: папір і вироби з неї, ділова атрибутика; товари галантереї – портмоне, парасолі, портфелі і папки; канцелярські товари для школи; настільні приналежності; офісне обладнання; новорічні подарунки офісної та канцелярської тематики; сейфи, кошики, спеціальні бокси, аксесуари для комп’ютера; офісні допоміжні інструменти – скріпки, коректори, клейкі стрічки, ножиці, степлери і багато іншого; кулькові ручки і їх набори, олівці, фломастери, чорнило і маркери; витратні матеріали для копірів; сувеніри – брелоки, запальнички, ручки. Також широко буде представлена ​​і сфера послуг: креслярські приналежності, художньо-оформлювальні товари.

Виставка «Світ Канцелярії» стане яскравою подією і корисним діловим заходом для всіх учасників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *