1-4 лютого в МВЦ відбудеться XX Міжнародна виставка посуду Tableware

XX Міжнародна виставка посуду Tableware пройде 1-4 лютого в МВЦ. Відвідувачів здивує широта вибору пропонованих подарунків, елементів декору та посуду. Одночасно з цим заходом будуть проведені виставки World of Gifts і Décor, так що ці дні 1-4 лютого в МВЦ відбудеться XX Міжнародна виставка посуду Tablewareстануть для учасників справжньою феєрією.

Учасники заходу приїдуть не тільки з нашої країни, а й далеко з-за її меж. Дистриб’ютори, покупці, роздрібні оператори стануть активними учасниками. Цікавими будуть пропозиції від художників, флористів та декораторів, які будуть пропонувати авторські проекти і рішення. Широко буде представлений сектор виробів HoReCa.

Людям, чия професія пов’язана з цією сферою, і звичайним глядачам і цікавиться будуть запропоновані для оцінки господарські товари, весь необхідний посуд та інвентар для пікніка, а також спеціалізовані товари.

Захід стане корисним і з практичної точки зору, адже в його програмі передбачені семінари, майстер-класи, форуми міжнародного рівня, тренінги, які принесуть багато корисної інформації і подарують приємне спілкування з учасниками виставки.
Так що не варто упускати можливість провести прекрасні чотири дні з продуманою і організованою програмою і масою приємних зустрічей. Подібні заходи корисні тим, що дозволяють по-новому поглянути на деякі сфери виробництва і торгівлі. Учасники зможуть обмінятися досвідом, налагодити контакти та відкрити для себе нові можливості.

Офіційним організатором виставки став «Парус Експо Медіа», який визнаний провідним оператором виставкових проектів у всій Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *