З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться IX Міжнародна спеціалізована виставка “Київська технічна ярмарок – 2017”

28-30 березня в Міжнародному виставковому центрі відбудеться IX Міжнародна спеціалізована виставка – машинобудування, насосне обладнання, труби, арматура «Київська технічна ярмарок-2017». Цей захід одне з небагатьох в Україні, що мають таку тематику і масштаб.

З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться IX Міжнародна спеціалізована виставка "Київська технічна ярмарок - 2017"Однією з головних цілей цієї виставки є демонстрація кращих досягнень науки і технологій в нашій країні. Ці розробки можуть бути корисними для використання в розвитку економіки і виробництва в загальному. Важливо, що захід має бізнес-спрямованість, тобто воно сплановано в основному для налагодження нових контактів між розрізненими представниками цієї сфери виробництва. Оскільки учасниками виставки можуть бути не тільки українські, а й зарубіжні компанії і розробники, це робить виставку ще більш корисною для її відвідувачів.

Світові новинки та найактуальніші технології концентруються в одному місці в один час, що, звичайно ж, приносить високі результати.

Розсилка для участі в захід відрізняється широкою географією. Так, в неї входять представники центральних і місцевих органів управління галузевої промисловості, Міністерства економіки та торгівлі, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури країни. Обов’язковими учасниками стають представники академії наук.
Вже не один рік така виставка приносить відчутні результати, тому активно підтримується всіма названими інстанціями. Чи не менших прогресивних результатів очікують і від 17 виставки, яку можуть відвідати всі бажаючі 28-30 березня в Міжнародному виставковому центрі.

Організатори:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

Контакти:
тел .: (044) 201-11-58, e-mail: is@iec-expo.com.ua, safety@iec-expo.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *