З 23 по 24 серпня на Трухановому острові пройде фестиваль електронної музики Tethys Festival

Інновації і якісна музика – фестиваль Tethys Festival чекає своїх гостей. Справжнє божевілля нетипових розваг і креативу в світі сучасної електромузики прямо на берегах Дніпра.

З 23 по 24 серпня на Трухановому острові пройде фестиваль електронної музики Tethys FestivalФестиваль пройде на території бази відпочинку «Славутич». Великомасштабне дійство зможуть відвідати всі ті, хто хочуть захоплююче і цікаво провести вільний час, поспілкуватися з друзями і познайомиться з неординарними людьми.
Відзначимо 25-річчя Незалежності України разом!
Назва фестивалю має зв’язок з ім’ям стародавньої богині води, а також водами могутнього океану. Саме він панував на планеті до моменту появи суші.
Tethys Festival – це місце, де кожна людина може навчитися отримувати задоволення від життя, вірити в щасливе і світле майбутнє, незважаючи ні на що.

Що вас чекає на фестивалі?
– Творчі виступи місцевих груп-виконавців сучасної електромузики;
– Конкурс діджеїв;
– Море позитиву і драйву;
– Наймодніша дискотека на всьому узбережжі Дніпра.
Крім того, для гостей фестивалю буде підготовлена ​​презентація інноваційної техніки і сервісів. Покупки можна буде зробити за рахунок біткоінтов. Всі бажаючі зможуть спробувати себе в ролі водія квадрокоптера і взяти участь в цікавому майстер-класі.
Для новачків і досвідчених челов – екстремальний вейкбординг.
GeoCashing-квест – ще один шанс захоплююче і цікаво провести вільний час. На території бази будуть заховані спеціальні CashBoxes. Переможців, які знайшли коробки швидше за всіх, чекають приємні сюрпризи і призи.
Любителі сувенірної продукції зможуть поповнити свої запаси на ярмарку дрібних технологічних новинок під назвою Big Bazaar.
Щоб підкріпитися, відвідайте зону фудкорту. Тут представлена ​​велика різноманітність страв і прохолодних напоїв.
Ціна питання: 120 грн. при покупці на місці. При попередній реєстрації та продажу на сайті 2event.com/uk/events/714076 – 100 грн. Квиток дає право на відвідування фестивалю протягом 2-х днів.
Місце проведення: база відпочинку «Славутич» (Київ, Труханів острів).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *