11-12 лютого в галереї LAVRA відбудеться фестиваль до Дня Святого Валентина UAmade Fest

Перед Днем Святого Валентина вас чекає найбільший фестиваль кохання, який пройде в галереї LAVRA (вул. Лаврська 7).

Порадуйте свою другу половинку походом на UAmade Fest «Свято закоханих», де кожен з вас може вибрати і купити подарунок на 11-12 лютого в галереї LAVRA відбудеться фестиваль до Дня Святого Валентина UAmade Festбудь-який випадок життя. Вас чекають цікаві подарунки: від солодких ласощів до дорогих ювелірних прикрас.

Зробіть для себе і коханої (коханого) найромантичніше свято. Вас чекає цікава розважальна програма, різні конкурси, подарунки, фудкорти і навіть концерт. Також ви побачите імпровізаційну постановка «Ромео і Джульєтта» за участю діджея і 3D-mapping.

Для тих, хто в активному пошуку – швидкі побачення, а для тих хто вже знайшов – швидкі одруження. Для романтиків – літературний вечір, а для любителів гострих відчуттів – кімната 18+. Кожен на цьому фестивалі знайде розвагу до душі і повеселитися на славу.

Тут стільки любові, що її вистачить на всіх: чарівні феї заплетуть вам коси, бородані підстрижуть ваші бороди, тематичні фото-зони занурять в атмосферу любові. А ще безліч квітів, букетів, солодощів, подорожей, зігріваючі коктейлі і приворотне зілля.

Також не пропустіть можливість зловити Купідона, пурхає між людьми, і сфотографуватися з ним на удачу!

Чекаємо вас 11-12 лютого в галереї LAVRA, вулиця Лаврська, 7

https://www.facebook.com/events/1361924103920815/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *