Перша vape-виставка України: VAPEEXPO KIEV, 1-2 квітня 2016 року!

Загальновідомо, що vape-індустрія не стоїть на місці та масштабно розвивається з кожним днем, так само, як і вся vape-спільнота в цілому. На пострадянському просторі, кількість парильників постійно збільшується.

Перша vape-виставка України: VAPEEXPO KIEV, 1-2 квітня 2016 року!Ми цьому нескінченно раді, адже завдяки вейпінгу дедалі більше людей не лише відмовляються від шкідливих звичок, а й об’єднуються у спільноти за своїми інтересами. Звісно, таке бурхливе зростання індустрії не може залишитися без уваги перспективних бізнесменів.
Власне, для всіх тих, хто вже займається бізнесом або тільки замислюється над цим, 1 та 2 квітня у Києві відбудеться масштабна та унікальна подія – VAPEEXPO KIEV-2016.
VAPEEXPO KIEV-2016 – це перша міжнародна виставка електронних інгаляторів та випаровувачів в Україні, котра об’єднає в одному просторі спільноту парильників та виробників електронних інгаляторів. Подія присвячена електронним інгаляторам, рідинам для паріння, а також аксесуарам для вейпінгу. Велика кількість виробників та вейп-шопів презентуватимуть свої новинки на цьому заході, котрий відбудеться 1-2 квітня у Києві.
Не проґав свою можливість почати перспективний та успішний бізнес, в якому зараз практично немає конкуренції.
Учасниками події стануть: ключові міжнародні компанії, лідери національного vape-ринку, виробники електронних інгаляторів та рідин для паріння, дистриб’ютори та постачальники електронних інгаляторів, маркетологи та піарники, vape-shops, vape-bars і навіть тату-салони.
Також організовано «Vape business лекторій» – конференцію з участю представників бізнесу, на якій ви зможете не тільки послухати, як досягти успіху, а й особисто поставити запитання тим, хто вже досяг свого.
Для тих, хто успішно будує бізнес у vape-індустрії, VAPEEXPO KIEV-2016 – це унікальна можливість для пошуку нових бізнес-контактів, вибору рекламних та спонсорських ресурсів, а також неформального спілкування зі своїми клієнтами.
Тому не пропустіть перший в Україні захід, присвячений електронним інгаляторам – VAPEEXPO KIEV-2016, котрий відбудеться 1-2 квітня! Ця подія об’єднає бізнес та vape-культуру в нашій країні, щоб відкрити новий напрям для розвитку молодих підприємців. Ми чекаємо на вас!
Ви можете дізнатися більше інформації про захід на нашому порталі: http://vapexpo.kiev.ua/ru.

Контакти
PR VAPEXPO
Юлія Процишена
yprotsyshena@gmail.com
+38 (044) 392 06 96
+38 (097) 689 69 00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *