З 22 по 25 березня в МВЦ відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка “Весілля & Випускний бал”

22-25 березня в МВЦ пройде XVII Міжнародна спеціалізована виставка – весільна мода для нареченого і нареченої «Весілля & Випускний бал – 2017». Це стане справжньою подією не тільки для учасників, але і для відвідувачів. Ви зможете побачити нові розробки у весільній і вечірній моді.

З 22 по 25 березня в МВЦ відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Весілля & Випускний бал"Також будуть представлені ідеї зачісок і макіяжу. Серед товарів – аксесуари та ювелірні вироби, тканини, фурнітура та текстиль. Ви також зможете знайомитися з пропозиціями в проведенні зйомки заходів, флористичного оформлення залу та інших місць для проведення торжества. Будуть представлені ідеї весільних сувенірів і планування весільного кортежу.
Така виставка щорічно стає подією не тільки для тих, чия професія пов’язана з організацією та проведенням весіль і вечірніх заходів, а й для тих, хто просто цікавиться цією сферою. На сьогодні в Україні це наймасштабніший захід своєї тематичної спрямованості. Для ринку в нашій країні це прекрасний спосіб налагодити потрібні зв’язки і максимально просунути виробництво. Виставка відрізняється високим рівнем ділової активності і відрізняється насиченою програмою, яка ретельно планується організаторами.
Захід завжди організовується на високому рівні, готується шоу-програма за участю зірок, для створення нових ділових контактів готуються всі умови. Так що вам просто залишається відвідати цю виставку і отримати масу вражень і корисних порад.

Місце проведення:
Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

Контакти:
тел .: (044) 201-1157, (044) 201-1166
e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *