З 18 серпня по 18 вересня в LERA LITVINOVA GALLERY проходить виставка живопису і скульптури «Virgo»

Відкриття арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY та виставки живопису та скульптури «Virgo»

Художники: Лера Литвинова, Микита і Єгор Зігури
Відкрита для всіх: 18 серпня – 18 вересень 2016 року

17 серпня відбудеться офіційне урочисте відкриття арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY, яке ознаменується виставкою З 18 серпня по 18 вересня в LERA LITVINOVA GALLERY пройде виставка живопису і скульптури «Virgo»«Virgo», де буде представлено живопис Лери Литвинової і скульптура Микити і Єгора Зігури.
Ідея куратора проекту Леонори Янко полягає в тому, що Всесвіт засновано на гармонії, де всі перепетії буднів тонуть в філософському морі вічного і таємного. Проект «Virgo» – це можливість для глядача розгадати ці таємниці, просто очистити свідомість і знайти душевний спокій. Витончені медитативні твори авторів створять особливу атмосферу єднання душі і тіла, людини і космосу, природи і прогресу. «Virgo» – це спроба відтворити ідеальний баланс всього існуючого через мистецтво …
Спеціально для проекту «Virgo» Л.Литвинова створила нові роботи, продовживши серію абстрактного пейзажу. Художник вловлює історію моменту, розкриває природу швидкоплинності миті, спонукає відчути Всесвіт в хвилині … Її роботи наповнені первозданною чистотою і ніжністю. Споглядання цих мальовничих творів схоже на медитацію, що приносить за собою легкий шепіт морських хвиль, квітковий аромат теплого літнього повітря, захід сонця під колискову цикад і світанок повний надій … Роботи Лери Литвинової придбані для постійної експозиції музею в Берліні, брали участь у багатьох проектах в м.Брюссель, м. Берлін, м. Люксембург, м. Брюгге та ін. Її картини знаходяться в приватних колекціях України, Німеччини, Люксембургу, Бельгії, Гонконгу і т.д.

З 18 серпня по 18 вересня в LERA LITVINOVA GALLERY пройде виставка живопису і скульптури «Virgo»
Талановиті скульптори Микита і Єгор Зігура, чиї роботи можна побачити на вулицях м.Києва, представлять серію унікальних скульптурних творів. Автори використовують в своїх роботах різноманітні сучасні технології, а також відомі своєю участю в багатьох проектах України і за кордоном. Колекціонерам буде важлива інформація, що бронзова робота Єгора Зігури «Повсталий колос» була продана на аукціоні Phillips, що проходив в Лондоні в цьому році. Роботи цих скульпторів надихають на пошук істини і відновлення зв’язку з вічної природою і Всесвітом. Заклик їх творчості можна порівняти із запрошенням до споглядання зоряного неба, твори несуть емоційний заряд енергії творіння.
Витончені твори мистецтва цих скульпторів уже голосно заявили про себе і будуть представлені в співзвучному тандемі з живописом успішної колекційної художниці Лери Литвинової, яка є засновником та автором творчої ідеї створення LERA LITVINOVA GALLERY.

З 18 серпня по 18 вересня в LERA LITVINOVA GALLERY пройде виставка живопису і скульптури «Virgo»
Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY, каже: «Проект «Virgo» дійсно вражає, оскільки він зібрав талановитих авторів, що передають своєю творчістю стан інтригуючого хвилювання від прекрасного і непізнаного у всесвіті і людині. Концепція «Virgo» – це зародження нових ідей і чистих думок ».
Урочисте відкриття відбудеться за підтримки авто-салону «Акура Центр Київ».

З 18 серпня по 18 вересня в LERA LITVINOVA GALLERY пройде виставка живопису і скульптури «Virgo»
Смачний партнер події – кафе «Варення», спеціально для події вони розроблять серію арт-коктейлів.
З якісної міжнародною коммунікацією допомогли Бюро Перекладів «English Channel».
Запрошуємо вас звільнитися від наелектризованої напруги цивілізації і активувати енергію своєї душі!
Адреса: вул. Кільцева дорога, 14; територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00. Вхід на виставку вільний.
Контакти організаторів і для акредитації ЗМІ на відкриття: www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *