З 22 жовтня по 17 квітня 2016 в Галереї Висоцький проходить виставка «Володимир Висоцький. Невідоме про відомого »

Галерея ВИСОЦЬКИЙ на Воздвиженці представила громаді нову третю виставку «Володимир Висоцький. Невідоме про відомого »

22 жовтня 2015 в Галереї ВИСОЦЬКИЙ на Воздвиженці відбулося офіційне відкриття третьої виставки «Володимир Висоцький. Невідоме про відомого », яка буде доступна київській громаді до 17 квітня 2016 року.

З 22 жовтня по 17 квітня 2016 в Галереї Висоцький проходить виставка «Володимир Висоцький. Невідоме про відомого »

З 22 жовтня по 17 квітня 2016 в Галереї Висоцький проходить виставка «Володимир Висоцький. Невідоме про відомого »

Нова експозиція заснована на фотографіях найвідомішого радянського фотографа Валерія Федоровича Плотнікова, який увічнив Володимира Семеновича Висоцького на 16 зйомках. Йому належить найбільший архів фотографій Володимира Висоцького: 283 чорно-білих негативу і 7 кольорових слайдів. Ці фотографії широко розтиражовані, вони використовувалися в оформленні книг, платівок, дисків.

Спеціально для єдиного музею Володимира Висоцького в Києві фотограф надрукував знімки, які не використовувалися раніше. Кожна фотографія містить в собі маленьку історію і є відображенням спільної творчої роботи і дружби Висоцького і Плотникова.

Виставку відкрила директор Галереї ВИСОЦЬКИЙ на Воздвиженці – Ганна Вікторівна Сухоставець, яка розповіла про нову виставку: «Володимир Висоцький був і залишається легендою свого часу. Про його долю, особисте життя, творчость, відомо, здавалося б, все … і ми, звичайно, не зможемо вас здивувати новими фактами з життя і творчої біографії Висоцького, але ми розповімо вам про те, що мало відомо, про що мало пишуть і зовсім не говорять, про те, що залишилося за кадром ». Анна також подякувала гостей, друзів Галереї і всіх шанувальників творчості Володимира Висоцького за інтерес до їх роботи і причетність до того, чим займається музей.

Своїми спогадами про Володимира Висоцького з гостями Галереї поділилися друзі і знайомі Володимира Семеновича: Петраков Олег Васильович, Бровін Ігор Леонідович і Шишкін Ігор Васильович.

Для гостей вірші читав актор Дмитро Оцупок.

Чекаємо вас на виставці! Нам є чим вас здивувати!

Фото можна подивитися тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.446965462162761.1073741839.170936159765694&type=3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *