1-4 лютого в МВЦ відбудеться XX Міжнародна виставка подарунків World of Gifts

World of Gifts – міжнародна виставка, яка буде проводиться в МВЦ 1-4 лютого в Києві. Вже 19-й раз цей захід радує своїх відвідувачів. Організатором стали Парус Експо Медіа.

1-4 лютого в МВЦ відбудеться XX Міжнародна виставка подарунків World of GiftsСеред салонів виставки будуть запропоновані бізнес-сувеніри, подарунки, прикраси святкової тематики і модні аксесуари. При цьому будуть продемонстровані яскраві і цікаві варіанти подарункової упаковки.

Серед явних переваг заходи – використання формату оптової виставки, яка дозволяє налагодити ділові контакти з потенційними закупщиками. Така виставка також може бути цікавою для дистриб’юторських компаній і роздрібних операторів, що спеціалізуються на ринках подарунків.
В рамках виставки передбачена програма MATCHMAKING, яка має щільний графік зустрічей з відвідувачами, які приїхали з різних куточків країни. Будуть присутні особи, що представляють навіть закордонний стани. Індивідуальні переговори і ділові зустрічі можуть дати дуже великий результати – розвиток ринку подарунків.
Семінари і презентації, що проводяться під час виставки, зможуть оцінити не тільки люди, пов’язані з цим сектором торгівлі, а й звичайні відвідувачі, які цікавляться такою тематикою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *