17-19 лютого в МВЦ відбудеться IV Всеукраїнський фестиваль в’язання “Пов’язано з любов’ю”

«Пов’язано з любов’ю» – це вже IV Всеукраїнський фестиваль в’язання, який пройде 17-19 лютого в МВЦ. Це буде справжнє свято рукоділля. Учасниками цього заходу можуть стати і ті люди, чия професія гойдається сфери в’язання,

17-19 лютого в МВЦ відбудеться XII Міжнародний фестиваль "Чарівний бісер"і ті, кому дуже подобається споглядати красиві вироби з пряжі. На виставку запрошуються автори ручних виробів, виробники і дистриб’ютори пряжі, оптові покупці і представники різних магазинів і торгових центрів.
На виставці ви ще раз зможете переконатися, що в’язання – це завжди модно і стильно. Одяг такого виробництва і аксесуари допомагають продемонструвати свій унікальний стиль, підкреслити жіночність і креативність. При цьому пропонується широкий вибір товарів як для жінок, так і для чоловіків.
Будуть продемонстровані елементи гардероба, які можуть стати актуальними навесні 2017 року. Програма фестивалю дуже широка. Обов’язковим пунктом є демонстрація колекцій українських виробників. Також відвідувачі зможуть подивитися експозицію робіт учасників. Магазини інструментів і атрибутів для в’язання та виробники пряжі можуть поділитися з цікавляться новинками і актуальними розробками. І, звичайно ж, одним з найцікавіших стане майстер-клас з в’язання. Ви зможете відкрити для себе нові секрети майстерності і застосувати їх в своїй справі.
Обов’язково відвідайте фестиваль «Пов’язано з любов’ю» та отримаєте масу позитивних емоцій, теплоту і душевну атмосферу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *